Xbox ya da PS4

PushToShift

Hectopat
Başlıkta gördüğünüz gibi Xbox One s ya da PS4 Slim alacağım. Yeni konsolları mı beklemeliyim yoksa bunlardan birinimi almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni konsolları bekleyin, beklemek istemiyorum derseniz tavsiyem ikinci el Xbox One olur. One S ve PS4 Slim için fazla para vermeye hiç gerek yok. İkinci el Xbox One fiyatları gayet makul seviyede, 2020 sonunda yeni nesil konsollar çıksa bile Xbox One aldığınıza pişman olmazsınız.

@Yardimbeyyer Live Gold 179 TL, PS Plus 179 TL. PS oyunları indirimlerde daha ucuz oluyor. Game Pass yönünden bakarsan haklısın.

Önerim yeni konsolları bekleyin. Ama eğer şimdi almak istiyorsanız da evet PS4 Exclusive oyunlara sahip ama oyunlar pahalı , Xbox One ise Gamepass ve EA Access abonelik sistemleri ile çok daha uygun. PS4 oyunlar indirimde baya düşüyor ama kaç tane alabileceksin işte.Kısacası eğer oyunlara sürekli para verebileceksen PS4 ama yok ben atıyorum 1 senelik EA Access alırım (65 TL) doya doya Battlefield V,FIFA 19 vb oynarım dersen de Xbox One.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı