Xbox'a nereden ulaşılır?

FalconPaw

Kilopat
Makaleler
8
Xbox konsolu garantiye göndereceğim. Telefonları açmıyorlar, arama talep ediyorum "Bizim tarafımızda bir hata oluştu. Üzerinde çalışıyoruz." diyorlar. Yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye temsilciliklerini arıyorsanız resmi tatilde her yer.

Servis raporu oluşturdum. Yarın UPS Kargo'yla göndereceğim konsolu. Yalnız bir şey dikkatimi çekti. Gelen mailde “konsolunuz değişim cihazı ile değiştirilecektir” yazıyor. Konsola bakmadan nasıl değiştirecekler? Değişim olacağından konsoldaki verileri silin diyorlar.

Servis raporu oluşturdum. Yarın UPS Kargo'yla göndereceğim konsolu. Yalnız bir şey dikkatimi çekti. Gelen mailde “konsolunuz değişim cihazı ile değiştirilecektir” yazıyor. Konsola bakmadan nasıl değiştirecekler? Değişim olacağından konsoldaki verileri silin diyorlar.

Yoksa konsol gelene kadar idarelim bir konsol mu gönderecekler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Servis raporu oluşturdum. Yarın ups kargoyla göndereceğim konsolu. Yalnız bir şey dikkatimi çekti. Gelen mailde “konsolunuz değişim cihazı ile değiştirilecektir” yazıyor. Konsola bakmadan nasıl değiştirecekler? Değişim olacağından konsoldaki verileri silin diyorlar.
Garantiye gelen, daha önceden tamir edilmiş cihazı size geri gönderecekler. Sizin cihazınızı da tamir edip, garantiye gelen başka bir cihazla takas edecekler. Tamir süresince müşteriyi bekletmemek için swap cihaz kullanılır genelde.

Garantiye gelen, daha önceden tamir edilmiş cihazı size geri gönderecekler. Sizin cihazınızı da tamir edip, garantiye gelen başka bir cihazla takas edecekler. Tamir süresince müşteriyi bekletmemek için swap cihaz kullanılır genelde.
Nasıl yani? Sıfır cihaz göndermiyorlar mı? Garantiye gelen cihazla takas ne demek?

Geri
Yukarı