Xbox'a yüklenen oyun farklı hesapla oynanır mı?

276324

Hectopat
Makaleler
1
Elimdeki Xbox'ı satacak olsam ve kendi hesabımdan indirdiğim oyunları silmeden satın alan kişiye yollasam, o kişi kendi Game Pass'li hesabını açtığında benim indirdiğim oyunlara direkt giriş sağlayabilir mi?

Game Pass ise zaten abonelik alırsa onun da hakkı olur. İstediği oyunu oynayabilir. Fakat satın alınanlar için olmaz. İsterseniz hesap ile de satabilirsiniz.

Evet çünkü oyunları cihaza yüklüyorsun, hesaba değil.
Game Pass ise zaten abonelik alırsa onun da hakkı olur. İstediği oyunu oynayabilir. Fakat satın alınanlar için olmaz. İsterseniz hesap ile de satabilirsiniz.
Cevaplar için teşekkürler. Benim aklıma şöyle bir şey gelmişti ve bu yüzden sormak istedim;
"Oyunları cihaza indirdiğimde kendi hesabımdan indirdiğim için farklı hesaptan giriş yapıldığında benim hesabıma dair bilgilerin oyunlara işlendiğini, başka bir hesaptan girince o hesapların bilgilerinin işlennmesi için oyunların bir kısmının ya da tamamının yeniden indirilmesi gerektiğini düşünmüştüm."

Evet hocam. Sonuçta sizin bulut hesabı farklı. Alan kişi Game Pass aboneliği alıp oynayabilir. Dijital olarak alımlarda ise olmuyor. CD olarak zaten sıkıntı olmaz. Takıp oynayabilir. Aslında PS Cafe sahipleri bu sebeple ellerinde fazla CD tutuyor. Takılan cihazda sorunsuz çalışıyor.

Evet hocam. Sonuçta sizin bulut hesabı farklı. Alan kişi Game Pass aboneliği alıp oynayabilir. Dijital olarak alımlarda ise olmuyor. CD olarak zaten sıkıntı olmaz. Takıp oynayabilir. Aslında PS Cafe sahipleri bu sebeple ellerinde fazla CD tutuyor. Takılan cihazda sorunsuz çalışıyor.
Yani benim cihazımda ki oyunlar, farklı hesaptan girildiği zaman doğrulama ister mi şimdi?

Yani benim cihazımda ki oyunlar, farklı hesaptan girildiği zaman doğrulama ister mi şimdi?
Dediğim gibi hocam satın aldıklarınız size aittir. Game Pass zaten bir abonelik.

Geri
Yukarı