Xbox'ta Fortnite oynanır mı?

Bbn06

Centipat
Arkadaşlar merhaba Xbox One S aldım ve oyun arıyorum boş zamanım fazla yok ama haftada cuma cumartesi gibi oynamak istiyorum ve yaz tatilleri vs. kendimi bir oyunda geliştirmek istiyorum Warzone ve Fortnite arasında kalıyorum. Sizce Türkiye sınırları içinde kendimi geliştirmek için hangisi mantıklı ya da farklı popüler oyun öneriniz var mı?

Arkadaşlar merhaba Xbox One S aldım ve oyun arıyorum boş zamanım fazla yok ama haftada cuma cumartesi gibi oynamak istiyorum ve yaz tatilleri vs. kendimi bir oyunda geliştirmek istiyorum Warzone ve Fortnite arasında kalıyorum. Sizce Türkiye sınırları içinde kendimi geliştirmek için hangisi mantıklı ya da farklı popüler oyun öneriniz var mı?

Fortnite bence iyi ama konsolda Build edit yapmak pek kolay değil ama konsolda çok iyi Build yapanlar falan da var.

One S'ten baya oynamıştım Fortnite. Gayet zevkliydi. İsterseniz klavye mouse da takıp oynayabilirsiniz zaten. Warzone pek önermem, onun dışında şu an Splitgate oynuyorum ve her maç 10-15 kill alabiliyorum. Splitgate'yi de klavye mouse takarak oynayabilirsiniz tabii ama ben gamepad tavsiye ederim.

Fortnite bence iyi ama konsolda Build edit yapmak pek kolay değil ama konsolda çok iyi Build yapanlar falan da var.

Hocam ben bilgisayarda alıştım klavye mouse ama salonda olduğum için zorluyor biraz alışmam lazım.
One S'ten bayağı oynamıştım Fortnite. Gayet zevkliydi. İsterseniz klavye mouse da takıp oynayabilirsiniz zaten. Warzone pek önermem, onun dışında şu an splitgate oynuyorum ve her maç 10-15 kill alabiliyorum. Splitgate'yi de klavye mouse takarak oynayabilirsiniz tabii ama ben gamepad tavsiye ederim.

Hocam klavye mouse alışmışım ama gamepad ile zevkli henüz 1 kill bile alamadım ama olsun.

Geri
Yukarı