Xbox'ta Forza ve Minecraft yaş ayarları farklı mı?

Naka

Decapat
Arkadaşlar Minecraft ve Forza'da Online giremiyorudum sonra Forza'yı sildim. İnternetteki videolari yapinca Minecraft'ta Online oynayabilmeye başladım bugün Forza'yı indireceğim ama eğer Forza'da oynayamazsam ne yapacağım? Yani Minecraft ve Forza Xbox gizlilik yaş ayarları farklı mı? Birini yapınca diğeri de oluyor mu? Biraz sabırsızlandım hemen öğrenmek istiyorum ona gore yükleyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Minecraft ve Forza'da Online giremiyorudum sonra Forza'yı sildim. İnternetteki videolari yapinca Minecraft'ta Online oynayabilmeye başladım bugün Forza'yı indireceğim ama eğer Forza'da oynayamazsam ne yapacağım? Yani Minecraft ve Forza Xbox gizlilik yaş ayarları farklı mı? Birini yapınca diğeri de oluyor mu? Biraz sabırsızlandım hemen öğrenmek istiyorum ona gore yükleyeceğim.
Bundan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. Microsoft hesap ayarlarını gözden geçirin ve DNS sunucu ayarlarını Manuel olarak yeniden konfügre edin.

Bundan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. Microsoft hesap ayarlarını gözden geçirin ve DNS sunucu ayarlarını manuel olarak yeniden konfügre edin.

Xbox'tan kaynaklıydı Xbox çevrimiçi oyun ayarları izin vermiyor dedi şimdi ayarları hallettim Minecraft oldu ama Forza olacak mı bilmiyorum indirmem lazim açıkçası üşeniorum ondan kesin bir cevap lazım.
İçim rahatlasın maksat.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox'tan kaynaklıydı Xbox çevrimiçi oyun ayarları izin vermiyor dedi şimdi ayarları hallettim Minecraft oldu ama Forza olacak mı bilmiyorum indirmem lazim açıkçası üşeniorum ondan kesin bir cevap lazım.
İçim rahatlasın maksat.
Bir sorun olmaz merak etmeyin.

Kısıtlama hesapta olur hocam. Hesapta kısıtlama yoksa sıkıntı olmaz. Oyunun sunucuları kaynaklı sıkıntı olabilir. Bu ayrı bir durum. FH4 falan içinse en kötüsü zaten Teredo hatası.

Yeni konular

Geri
Yukarı