xCloud Gaming Beta mi GeForce NOW mu?

Frstghost

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba müzelere koyulmasi gereken bir Laptop kullanıyorum. Bu yüzden oyun oynamak icin Bulut kullanmam gerekiyor.
GeForce NOW'un ücretsiz sürümünü denedim. Güzel oynaniyor. Gecikme yok denilecek kadar az. VPN'le sirada az bekleyip daha fazla oynayabiliyorum. xCloud denemedim ama xCloud Gaming de iyi duruyor. Xbox Game Pass Ultimate alarak cogu oyunu oynayabilirim. Bir de sira bekleme yok galiba. XCloud'u deneyen var mi? Sizce hangisi daha iyi?

VPN ile bağlanıp, gecikme yaşamıyorum diyenler yalan söylüyorlar. Sizin bağlantınızın VPN ile bağlanılan sunucuya gecikmesi bile en az 60ms.
Geforce now da da öyle kullaniyorum. VPN le Avrupaya baglanip sira gelince vpn kapatiyorum. Gecikme en aza düsüyor. Xcloud dada ayni sekilde yapiyorlar.

Yaklaşık 3 aydır Gefore NOW kullanıyorum. İstanbul sunucusuyla birlikte çok daha stabil olmaya başladı. 75 Mbps ile birlikte online oyunlarda herhangi bir bağlantı ve görüntü sorunu olmadan kesintisiz oynayabiliyorum. Henüz xCloud deneyimledim.

Daha oturmuş düzeni ve fiyat politikasıyla Geforce NOW. Farklı bir deneyim arayışındaysan kendi VPN sunucunu oluşturup xCloud.

Ben gecikme çok yaşamıyorum hatta çok iyi diyebilirim GeForce NOW da Avrupa sunucularına göre çok çok iyi benim için ama denemek lazım tabii senin altyapıya göre nasıl olur?

8-10 TL'ye 2 aylık ultima Game Pass alıp dene.

Pingi şuradan görebilirsin Azure Speed Test Frankfurt sunucu seç.

Merhaba müzelere koyulmasi gereken bir Laptop kullanıyorum. Bu yüzden oyun oynamak icin Bulut kullanmam gerekiyor.
GeForce NOW'un ücretsiz sürümünü denedim. Güzel oynaniyor. Gecikme yok denilecek kadar az. VPN'le sirada az bekleyip daha fazla oynayabiliyorum. xCloud denemedim ama xCloud Gaming de iyi duruyor. Xbox Game Pass Ultimate alarak cogu oyunu oynayabilirim. Bir de sira bekleme yok galiba. XCloud'u deneyen var mi? Sizce hangisi daha iyi?
Hocam ben xcloud uygulamasını okulun internetine vpn ile denediğimde bile çok kötü değildi.

Ben gecikme çok yaşamıyorum hatta çok iyi diyebilirim GeForce NOW da Avrupa sunucularına göre çok çok iyi benim için ama denemek lazım tabii senin altyapıya göre nasıl olur?

8-10 TL'ye 2 aylık ultima Game Pass alıp dene.

Pingi şuradan görebilirsin Azure Speed Test Frankfurt sunucu seç.
Ne yazik ki altyapi yok, 12 mbps TT kullaniyorum. Oyunlara fazla girmedigim icin daha yüksegine gerek duymadim.
10 tl ye nerden Ultimate aliyorsunuz veya nasil aliyorsunuz?

xCloud klavye fare desteklemiyor. Çeşitli tarayıcı eklentileriyle kullanılabilir hale geliyor ancak hiç kullanışlı değil ve gecikme aşırı fazla. Oyunlar teknik olarak Xbox konsolunda çalışıyor. GFN'a abone olmanız tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı