Çözüldü Xcloud Türkiye'de nasıl oynanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Enes_Tiryaki

Hectopat
Yer
Üsküdar/İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, bende Xbox Game Pass Ultimate var(Discord Nitro'dan geldi) ama sistemim neredeyse hiçbir oyununu kaldırmıyor, ben xcloud diye buluttan oynama yöntemi gördüm ama Türkiye'de desteği henüz yokmuş. Bunu benim kullanabilmemin bir yolu var mı? Xbox hesabıma Game Pass üyelimi bağladım bile yani VPN'den yeni hesap açıp aktaramam, başka bir yol mevcut mu? Hesabın konumunu değiştirmek(oluyorsa) gibi vb.

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hesabıma bağladım bile ve hesap Türkiye konumunda. Yazdım yukarıda. Ve PC'den oynamak istiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Böyle hata verdi ne yapmalıyım?

1637692835087.png

Böyle hata verdi ne yapmalıyım?

1637692835087.png

Yaşımı 18 yaştan küçük yapmıştım ondan dolayı sanırım, yükseltip hemen yeniden deniyorum.

Çok teşekkürler, oldu. Moderatörler bu yorumu çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim, arkadaş yardımcı oldu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı