xDrive 15 vs. Hawk Fab V4 vs. xPrime King

Bütçe
1500

unkas07

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, en fazla 1300-1500TL civarına bir oyuncu koltuğu almayı düşünüyorum. Aşağıda 3 farklı markaya ait 3 koltuk linki bırakıyorum. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

1- xDrive 15'li Serisi FİYAT: 1399, 20TL
xDrive 15'Lİ Oyuncu Koltuğu Serisi

2- Hawk Fab V4 Kumaş FİYAT: 1350TL

3- xPrime King FİYAT: 1499TL

xPrime,Hawk gibi yan sanayi markalardan uzak durmanı öneririm. xDrive,Calitte gibi markalara bakabilirsin. Dolayısıyla buradan önereceğim xDrive 15'li, yakın zamanda bende aynısı alacağım.

xPrime,Hawk gibi yan sanayi markalardan uzak durmanı öneririm. xDrive,Calitte gibi markalara bakabilirsin. Dolayısıyla buradan önereceğim xDrive 15'li, yakın zamanda bende aynısı alacağım.
Haklısınız aslında xDrive markası diğerlerine göre daha kurumsal ve daha güvenilir gibi duruyor. Modeller arasında çok bir uçurum olacağını düşünmüyorum ama yine de deneyimleyen insanlar tarafından farklı bir fikir sunulur diye düşündüm ama sonuç aynı olacak galiba
Hawk almayı düşünüyordum kafam karıştı şimdi benim..
Kumaş olması cezbetti beni de açıkçası sadece o yüzden karşılaştırmaya koydum nerdeyse. Onun haricinde xDrive daha ağır basıyor gibi duruyor şuan.
Ben alacak olsam xDrive 15'i tercih ederdim.
Marka olarak mı yoksa deneyimleme şansınız oldu mu?

Boyunuz kaç acaba, xDrive'ın kendi sitesinde 1.80'ler için yazıyordu 15'li için o yüzden ondan vazgeçtim ben.
Boyum 1.85 ama daha önce 1.80'ler için olan oyuncu koltuklarından alan 2 arkadaşım var. Biri çok memnun diğeri biraz aşağıda kaldığını söylüyor. Kendi aramızda bacak boyu-gövde boyuyla alakası olabileceğini düşündük. Rahat eden arkadaşımın bacak boyu biraz daha uzun diğer arkadaşa göre o yüzden gövde kısmında daha rahat olduğunu düşündük.

Yeni konular

Geri
Yukarı