xDrive 15'li alınır mı?

N Y R O

Hectopat
Oyuncu koltuğu almayı düşünüyorum
Ve gördüğüm yorumlarda vs. herkes xDrive öneriyor ve memnun.
170 cm, 56 kiloyum. xDrive 15'li uygun mudur?
Kasırga modelini de düşünüyorum, sizce hangisi daha iyi?
Neden kimse cevap yazmıyor :(

Son düzenleme:
Sancak ya da 15'liden büyük kesim memnun. Kasırga için aynısını söylemek biraz zor gördüğüm kadarıyla. Deri istiyorsanız bu koltuklar işinizi görür. Yapabiliyorsan almadan önce gidip test et.

Sancak ya da 15'liden büyük kesim memnun. Kasırga için aynısını söylemek biraz zor gördüğüm kadarıyla. Deri istiyorsanız bu koltuklar işinizi görür. Yapabiliyorsan almadan önce gidip test et.

Test imkanım yok maalesef
Peki XDrive'dan daha iyi olan bir koltuk var mı bu fiyat bandında veya biraz arttırılabilir.
Yani az daha koyup daha memnun olacağım bir marka var mı?

Test imkanım yok maalesef
Peki XDrive'dan daha iyi olan bir koltuk var mı bu fiyat bandında veya biraz arttırılabilir.
Yani az daha koyup daha memnun olacağım bir marka var mı?

Hepsiburada Trendyol gibi siteler üzerinden alırsanız beğenmediğinizde iade etme şansınız olur. Haberiniz olsun.

Zio - hawk - calitte ve belki XPrime olabilir.
Koltuk işi garip iş hocam. Denemediğimiz için çoğu bilgi söylentiden ibaret.

Yorumlara ve yt incelemelere bakarak karar verin.

Hepsiburada Trendyol gibi siteler üzerinden alırsanız beğenmediğinizde iade etme şansınız olur. Haberiniz olsun.

Zio - hawk - calitte ve belki XPrime olabilir.
Koltuk işi garip iş hocam. Denemediğimiz için çoğu bilgi söylentiden ibaret.

Yorumlara ve yt incelemelere bakarak karar verin.

Bakıyorum hocam ama dediğiniz gibi garip bir iş yani :D
özellikle zio kendine çok güveniyor ve almayı düşündüm ancak bu forumda bir yorumda gördüm çok ses çıkartıyormuş o yüzden almışken iyisini alayım mantığıyla vazgeçtim.
Alırsam da Hepsiburada veya Trendyol'dan almayı düşünüyorum zaten
Teşekkürler :)

Bakıyorum hocam ama dediğiniz gibi garip bir iş yani :D
özellikle zio kendine çok güveniyor ve almayı düşündüm ancak bu forumda bir yorumda gördüm çok ses çıkartıyormuş o yüzden almışken iyisini alayım mantığıyla vazgeçtim.
Alırsam da Hepsiburada veya Trendyol'dan almayı düşünüyorum zaten
Teşekkürler :)

Benim oda biraz sıcak. O yüzden deri koltuk almayacağım. Kumaşta da zaten çok seçenek yok. Benim de gönlüm ziodan yana 1500'e kadar çıkmışken biraz daha çıkılabilir gibi ama emin olamıyorsun hocam işte :D
Sanırım aradığımız en önemli kriter iade edilebilir olması.

Geri
Yukarı