xDrive 15'li ile Akdeniz'in farkı nedir?

Pollydrag

Hectopat
Merhabalar,
XDrive'ın Akdeniz'ini almak istiyordum lakin fiyatı aşırı pahalı geldi. Onun yerine 15'li almak daha mantıklı gibi geldi zaten sitelerinde de hepsinde aynı kalite malzeme kullandıkları yazıyor. 15'linin yorumları gayet olumlu fakat gerçekten de 15'li ile Akdeniz'in farkı 400 liralık bir fark mı?

Not: Boyum 1.75, kilom 60

Bende iki koltuk arasında kaldım. Şu anda hala araştırıyorum. Bulduğum farklar bunlar:
  • Akdeniz 3d kolçak kullanıyor. 15'li modeli ileri geri gitmiyor.
  • En önemli fark boyutları. Akdeniz koltuğu yatay olarak 8 cm daha geniş. Yani koltuk tam beni sarsın diyorsan 15'li almak mantıklı ama ben bu kadar istemiyorum. İzlediğim videolarda sağa sola dönmek bile zor oluyor 15'li modelinde.
  • Akdeniz modeli 15'liye göre 400 TL pahalı. Şimdi bu özelliklere değer mi bunu düşünmek gerekiyor.

Vallahi hocam ben Calitte Titan TT aldım, xDrive 15'linin hiçbir zaman stoğu bulunmuyor, adamlara mail attım ve 2 hafta bekledim yanıt gelmedi. 3 hafta önce Calitte koltuk geldi gayet memnunum. 1250'TL'ye almıştım kampanya olduğu için fakat kampanya bitmiş.
Viper modeli indirimle 1450 TL şu an, isterseniz buna bakabilirsiniz. xDrive hayatımda bulaşmayacağım ve beni kendinden soğutan bir firma olmayı başardı.

Vallahi hocam ben Calitte Titan TT aldım, xDrive 15'linin hiçbir zaman stoğu bulunmuyor, adamlara mail attım ve 2 hafta bekledim yanıt gelmedi. 3 hafta önce Calitte koltuk geldi gayet memnunum. 1250'TL'ye almıştım kampanya olduğu için fakat kampanya bitmiş.
Viper modeli indirimle 1450 TL şu an, isterseniz buna bakabilirsiniz. xDrive hayatımda bulaşmayacağım ve beni kendinden soğutan bir firma olmayı başardı.
Ben Xdrive Akdeniz modelini almaya çok yakınım açıkcası. Neden xdrive markası hakkında böyle düşünüyorsunuz?

Ben xDrive Akdeniz modelini almaya çok yakınım açıkcası. Neden xDrive markası hakkında böyle düşünüyorsunuz?

Adamlara mail attım beni 15'linin stok konusunda bilgilendirmeleri için 2 haftada bir cevap yazamadılar. Her stok yenilendiğinde fiyatları zamlıyorlar, xDrive bakarken 2 gün önce 1450-1500 TL olan Akdeniz 1700'e fırladı. Siz Akdeniz aldığınızda mutlu olur musunuz olursunuz, kullanan arkadaşım var gayet memnun. Şahsen ben yerli üretim diye 1000 lira kar koyan bu fırsatçıların 1 kuruş bile haketmediğini düşünüyorum.

Adamlara mail attım beni 15'linin stok konusunda bilgilendirmeleri için 2 haftada bir cevap yazamadılar. Her stok yenilendiğinde fiyatları zamlıyorlar, xDrive bakarken 2 gün önce 1450-1500 TL olan Akdeniz 1700'e fırladı. Siz Akdeniz aldığınızda mutlu olur musunuz olursunuz, kullanan arkadaşım var gayet memnun. Şahsen ben yerli üretim diye 1000 lira kar koyan bu fırsatçıların 1 kuruş bile haketmediğini düşünüyorum.
Anladım. Direk sitelerinde ki numarayı aramayı denediniz mi? Ben bugün aradım stok durumuna kadar ürünler hakkında detaylı bilgi aldım.

Anladım. Direk sitelerinde ki numarayı aramayı denediniz mi? Ben bugün aradım stok durumuna kadar ürünler hakkında detaylı bilgi aldım.

Yok hiç aramadım telefondan, sıkça sorulan sorularında 1-2 haftaya stoklar yenilenir yazıyordu o yüzden fazla takmadım bu işi mail yazdım. 3-4 hafta bekledim stoklar gelmedi, bilmiyorum neden. Eğer Akdeniz'in stoğu varsa almanızı öneririm iyi bir koltuk.

Farkı şu.
xdrive.png

Yeni konular

Geri
Yukarı