xDrive 29 Ekim İndirimleri

Bu koltuk fiyatları bir banamı pahalı geliyor bir tane bilgisayar sandalyesine bence 700 TL'den fazla vermek saçma.
Hiç rahat da değiller. Belinizi dikleştirip kamburluğunuzu bi tık önleyebilirler orası ayrı konu ama aynı pozisyonda saatlerce oturmak zaten sağlıklı bir şey değil, kimse de kolay kolay yapmaz. Mutlaka sandalyeye eğilip bükülüp yamuk yumuk oturmaya başlıyoruz bir yerden sonra.

Bana da gereksiz geliyor o yüzden. Rahat olsalar neyse de, rahatsızlar genel olarak :D

Fiyat konusunda pahalı oldukları doğru ama basit bir ofis koltuğu bile 600-700 TL'ye satılıyor.

Hiç rahat da değiller. Belinizi dikleştirip kamburluğunuzu bir tık önleyebilirler orası ayrı konu ama aynı pozisyonda saatlerce oturmak zaten sağlıklı bir şey değil, kimse de kolay kolay yapmaz. Mutlaka sandalyeye eğilip bükülüp yamuk yumuk oturmaya başlıyoruz bir yerden sonra.

Bana da gereksiz geliyor o yüzden. Rahat olsalar neyse de, rahatsızlar genel olarak :D

Bütün modellerini denediniz mi? Nasıl rahat ediyorsanız ona göre bir sürü modeli var. Kendi boyum ve kiloma göre olan modeli kullanıyorum. Eskiden 1-2 saatlik oturmada omzum, boynum ve belim ağrıyordu bu koltuk ile hiçbirisi olmuyor.

Bindirip üstüne sözde indirim yapmışlar, daha 6 ay öncesinde indirimsiz fiyatı 1.200 lira civarında geziyordu, ayrıca parasının hakkını veren bir koltuk değil. Öte yandan deri olması dezavantajı oluşturuyor. Misal, uzun süre kullanım sonucunda deforme olması, koltuğun dibi çökmesi ve yazın terletmesi vs.

Bindirip üstüne sözde indirim yapmışlar, daha 6 ay öncesinde indirimsiz fiyatı 1.200 lira civarında geziyordu, ayrıca parasının hakkını veren bir koltuk değil. Öte yandan deri olması dezavantajı oluşturuyor. Misal, uzun süre kullanım sonucunda deforme olması, koltuğun dibi çökmesi ve yazın terletmesi vs.
Elbette pahalı ancak 6 ay önce dolar 1,35 lira civarı daha düşüktü ve yeni zamlar yoktu.

Elbette pahalı ancak 6 ay önce dolar 1,35 lira civarı daha düşüktü ve yeni zamlar yoktu.
Demem şu ki; kullanılan malzemelerin kalitesi pek iyi değil, konfor açısından artık yetersiz gelmeye başladı ve hele ki yapısı deri olması 2 tık düşürüyor. Oyuncu koltuğu alırken dikkat edilmesi en kriter elbette ki konfor ve aynı zamanda yapısına önem verilmeli. Sonuç itibari ile saatlerce oturacağımız için sağlığımızdan olmamak kaydıyla bunları gözün önünde bulundurulmalı. Dolayısıyla bu kriterler bu tarz koltuklar artık maalesef karşılamıyor. Hadi hadi o fiyata kumaş olsa tamam diyeceğim ama deri olunca uzun kullanımdan sonra hemen deforme olacaksa, e ben niye o kadar para veriyorum?

Yeni konular

Geri
Yukarı