xDrive Akdeniz kumas oyuncu koltugu alinir mi?

Yaqiz

Centipat
Linke gordugunuz koltuk alinir mi? Indirim kuponuyla beraber 2660 TL oluyor. Kumas olmasi daha iyi. Fikirleriniz neler, onereceginiz daha iyi bir koltuk var mi? xDrive olursa iyi olur.

PacDiss

Centipat
Reis Türk markaları alma hepsini denedim direk Msi falan al bütçede sıkıntı yoksa. Eğer o kadar çıkamazsan zio al geç aga xprime/drive girme derim bizim grupta her marka var, hepsinin bi sorunu var. Zio en sorunsuzu Msi da kaliteli ama Zio hem sorunsuz hem rahat bende razer ın eskilerinden var az ömrü kaldı Zio alacağım bende.

MuRO41

Centipat
Bende hawk öneririm fab V3 kullanıyorum çok uzun olmadı alalı ama boy kilo var bende sorun yaşamadım hem rahatlık açısından hem de mekanizma olarak.

KS
KS
Y

Yaqiz

Centipat
Reis Türk markaları alma hepsini denedim direk Msi falan al bütçede sıkıntı yoksa. Eğer o kadar çıkamazsan zio al geç aga xprime/drive girme derim bizim grupta her marka var, hepsinin bi sorunu var. Zio en sorunsuzu Msi da kaliteli ama Zio hem sorunsuz hem rahat bende razer ın eskilerinden var az ömrü kaldı Zio alacağım bende.
Hocam bu marka baya iyiymis. Koltugu kendim yapabiliyorum. Kesinlikle bakacagim.

Yukarı