Xdrive Akıncı ve XDrive 15’li

Gernasch

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar kendim ve kız arkadaşım için oyuncu koltuğu alacağım kendim için akıncı (Boy 187 ve kilo 87 , şuan 98 im ama yakında 2 ay içerisinde 87 bandına düşeceğim) kız arkadaşım içinde 15’li serisinden alacağım (Boy 160 ve kilo 51) sorularım şu yönde
• Uzun kullanımda kalça süngeri sizi çok rahatsız etti mi ?
• Arkaya yaslanma durumlarında ses ve gıcırtı yoğunluğu yaşadınız mı ?
• Deri olması sizi çok rahatsız etti mi ? Klima kullanacağım odada ama İzmir ilinde yaşadığım için yaz ayları klima bile bazen insana yetmeyebiliyor.
• Sırt kısmında bulunan süngerler sizin için iyi performans sağladı mı ?
• Herhangi bir aksamında problem yaşadınız mı ?
• İnstagram adreslerinden ulaşmaya çalıştım ama geri dönüt alamadım, sizce mor renk üretirler mi ? Kız arkadaşım mor renk hastası olduğu için lila ve mor arası bir renk istesem yaparlar mı ?
Merhaba arkadaşlar kendim ve kız arkadaşım için oyuncu koltuğu alacağım kendim için akıncı (Boy 187 ve kilo 87 , şuan 98 im ama yakında 2 ay içerisinde 87 bandına düşeceğim) kız arkadaşım içinde 15’li serisinden alacağım (Boy 160 ve kilo 51) sorularım şu yönde
• Uzun kullanımda kalça süngeri sizi çok rahatsız etti mi ?
• Arkaya yaslanma durumlarında ses ve gıcırtı yoğunluğu yaşadınız mı ?
• Deri olması sizi çok rahatsız etti mi ? Klima kullanacağım odada ama İzmir ilinde yaşadığım için yaz ayları klima bile bazen insana yetmeyebiliyor.
• Sırt kısmında bulunan süngerler sizin için iyi performans sağladı mı ?
• Herhangi bir aksamında problem yaşadınız mı ?
• İnstagram adreslerinden ulaşmaya çalıştım ama geri dönüt alamadım, sizce mor renk üretirler mi ? Kız arkadaşım mor renk hastası olduğu için lila ve mor arası bir renk istesem yaparlar mı ?
Konuyu kimsenin görmemesi üzdü bir tık. İki koltuğuda uzun süreli kullanan yok mu ?

Son düzenleme:
  • Akıncı için uzun kullanımda herhangi bir rahatsızlık duymadım gayet rahat
  • Ses ve gıcırtı olayları 2 senin sonunda hafiften rahatsız etmeyecek şekilde gelmeye başlıyor
  • Deri düşünebileceğinizden daha fazla terletiyor öyle böyle değil klima kesinlikle şart
  • Süngerleri hiç kullanmadım, kullanamadım detayları aşağıda bahsettim
  • Hiçbir aksamın da sıkıntısı yok gayet kaliteli, akıncı üst düzey koltuk diye geçiyor o yüzden profilleri hep metalden ancak 15'li öyle değil kolları plastik
  • Moru bilmiyorum ancak ara sıra pembe modelleri çıkartıyor xDrive

Daha satın almadıysanız 2 senedir akıncı kullanıyorum boyum 183 kg 80 xDrive 15'li bana küçük geldi aynı şekilde sancakta öyle, diğer boylara geçerek akıncı satın aldım. Yastıklarını hiç kullanmadım diyebilirim, rahatsız ediyordu belime ve boynuma oturmuyordu. Belime ince bir yastık koyuyorum ve boyun yastığını kullanmıyorum, boyum sanırım yetmiyor. Akıncı rahat ama boyun yastığını ve bel yastığını 190 olan birisinin kullanabileceğini düşünüyorum çünkü yukarda kalıyor ben kullanamıyorum. Süngeri, kol koyulan yerler her şeyi rahat, memnunum. Mor renge gelirsek ara sıra xDrive pembe versiyonlarını çıkartıyor takip edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı