Advertisement

xDrive Atak vs xDrive Altay vs HP Omen Citadel

Bütçe
6000

friskybith

Picopat
Son düzenleme:

Emperor4231

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Konya
HP Omen'in koltuğu daha kaliteli gözüküyor. Daha iyi gibi. Onun dışında hawk modellerine de bakmanı tavsiye ederim onları da çok beğeniyorlar.

Emperor4231

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Konya
Evet aslında Omen'i cok begendim ama deri oldugu icin çekiniyorum biraz

Deri kumaşın çok fazla farkını hiç fark etmedim. Bende alırken deri değil de örgü aldım ama terleyince her türlü su gibi oluyorum. En fazla deriye de biraz ter geçer benim koltuk örgülü koltuğun deri taraflarına geçiyor hafiften ter.

Yigit Sayki

Centipat
Ben xDrive Kullanıyorum, Dün deneme fırsatım oldu hawk ürünü kullandığım koltuk ile kıyasladım öncelikle fazlasıyla sert geldi oturağı sırtı minderleri vs buda rahatlık hissi vermedi bana birde kolçakları hareketli ama bağlantı nokları vs plastik full benim koltuğumda metal bu yönden kırılma yaşanabilir ben denedikten sonra göründüğü kadar iyi olmadığını anladım mutlaka almadan önce git mağazasına ürünü gör dene otur ona göre al sonuçta yılların bu koltukta geçecek

KS
KS
friskybith

friskybith

Picopat
Ben xDrive Kullanıyorum, Dün deneme fırsatım oldu hawk ürünü kullandığım koltuk ile kıyasladım öncelikle fazlasıyla sert geldi oturağı sırtı minderleri vs buda rahatlık hissi vermedi bana birde kolçakları hareketli ama bağlantı nokları vs plastik full benim koltuğumda metal bu yönden kırılma yaşanabilir ben denedikten sonra göründüğü kadar iyi olmadığını anladım mutlaka almadan önce git mağazasına ürünü gör dene otur ona göre al sonuçta yılların bu koltukta geçecek
Hocam denedim o attigim 2 modeli de bizzat altay modeli harika rahatti ozellikle bel destegi mekanizması guzel düşünülmüş yanda bir dugme var cevirerek ayarliyorsunbu arada senin kullandigin model nedir?

Yeni konular

Yukarı