xDrive Fırtına ses normal mi?

kqqk13

Hectopat
Evden çalıştığım için koltuk için yüksek bir fiyat verip xDrive Fırtına modelini aldım. İlk alt mekanizma ve vida yerleri defolu çıktı değiştirdiler. Sonra montajı yapınca bu ses gelmeye başladı. Adamları aradığımızda bu ses normaldir nemlendirici sürebilirsiniz, istemiyorsanız iade edin gibi bir tavırla karşılaştım. Koltuğu alalı yaklaşık bir hafta oldu. Ses gerçekten rahatsız edici. Bu arada doğru montaj yaptığıma eminim. Saatlerce uğraştım. Sizce ne yapmalıyım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ekran görüntüsü 2020-09-29 175552.png

Son düzenleme:
Böyle kullanmam sorun olur mu? Zamanla geçer mi?

Hiçbir bilgim yok ben de fırtına almayı düşünüyorum muadillerine göre iyi diyorlardı. Boyum da 1.95 daha iyi bir alternatif yok şu an benim için. Ses beni de rahatsız etti açıkçası bir müşteri hizmetlerine danış bence.

Hiçbir bilgim yok ben de fırtına almayı düşünüyorum muadillerine göre iyi diyorlardı. Boyum da 1.95 daha iyi bir alternatif yok şu an benim için. Ses beni de rahatsız etti açıkçası bir müşteri hizmetlerine danış bence.
Bence satın almayın. Bir haftadır bu şeylerle uğraşıyorum. Müşteri hizmetlerini defalarca aradım. Hiç ilgilenmiyorlar. Geçiştirmeye çalışıyorlar. Yabancı markalara yönelin.
Ters çevir yağla geçiyor hocam.
Tam olarak ne dediğinizi anlayamadım.
Şuan deri kısımlar sürtüyor birbirine.

Bence satın almayın. Bir haftadır bu şeylerle uğraşıyorum. Müşteri hizmetlerini defalarca aradım. Hiç ilgilenmiyorlar. Geçiştirmeye çalışıyorlar. Yabancı markalara yönelin.

Tam olarak ne dediğinizi anlayamadım.
Şuan deri kısımlar sürtüyor birbirine.
Koltuğu ayakları yukarıya gelecek şekilde birinin yarımıyla baş aşağı çevir hocam. Sonra o mekanizmanın olduğu yeri yağla.

Yeni konular

Geri
Yukarı