xDrive Hawk Gaming Chair

morequex

Centipat
Daha fazla  
Bu 2 firmayı da kınıyorum. Ayın 21nde inidirimin başladıgı gunde sepetımde 1299'a alabıldıgım xDrive 15'li veya sancak modelini stokları kapatıp dolar kurunun artısından dolayı hemen 1 gun içerisinde ındırımlı halıyle 1636 TL'ye çekmişler. Gerçekten böyle bu konuda köklü bir firmaya yakışmadı. 26'sinda biten ındırımlerı beklerdi bir insan yazıklar olsun ve de bu konu ıle ılgılı mail atınca mailden aldıgım cevap (Kasım kampanyası kapsamında seçili ürünler 1399,00 TL olarak satışa sunulmuştur. 23.11.2021 itibarıyla kasım Kampanyası süresi sonlandırılmıştır. Ürünlerimizin güncel fiyatları %15 indirimli olarak devam etmektedir) bu ürün hiçbir zaman 1500 TL bile usutne cıkmadıkı şu an%15 indirimli hali 1636 TL birbirimizi kandırmayalım xDrive kasım kampanyasından önce de hep 1399TL idi bu 2 ürün.

2.si hawk gamingchair a da yazıklar olsun Twitch'den ve Instagram'dan konustugum zaman 26'sında ındırım olacak denmıstı 26sına gelmeden once 1599 olan fabv4 vs modellerı 1699'a yukseltıp o fıyat uzerınden ındırım yapacaklar buyuk ihtimal. 2 marka arasında kararsız kalmıstım boyle gıdınce 2sınıde alamayacağım herhalde teşekkürler 2 markaya da.

Vede benim gibi bu 2 markayı takıp eden arkadaşlar varsa XDrive'ın bu urunun hiçbir zaman 1399 1400 TL bandını geçmedigini ve dune kadar da o fiyatlarda oldugunu bilir.
HAWK: dfzcxif.png
xDrive: iiaiku7.jpg
@hawkgamingchair
@Xdrive

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı