xDrive oyuncu koltuğu iade edilir mi?

Zampara Furkan

Hectopat
Yer
İzmir
Arkadaşlar, xDrive oyuncu koltuğu aldim 3 gün önce ama kumaşı çok terletti ve masama da uymadi. Kolçakları da emanet gibi duruyor. İade hakkım oluyor mu? Kurdurttum bir de adama. 14 gün hakkım mı oluyor? Alıp iade eden kişiler yardımcı olursa sevinirim.

Arkadaşlar, xDrive oyuncu koltuğu aldim 3 gün önce ama kumaşı çok terletti ve masama da uymadi. Kolçakları da emanet gibi duruyor. İade hakkım oluyor mu? Kurdurttum bir de adama. 14 gün hakkım mı oluyor? Alıp iade eden kişiler yardımcı olursa sevinirim.

Vallahi şöyle bir şey yapmadım ama aynı marka koltuktan bende de var gayet memnunum ama sen öyle bir sıkıntı yaşadıysan eğer 14 gün diye biliyorum ben de 14 gün içerisinde iade edebilirsin.

İnternetten aldığınız tüm ürünlerin 14 gün koşulsuz - şartsız iade hakkı bulunuyor. Bu hakkı devlet veriyor mağazalar değil.

Mağazadan aldım. Orada da umarım kabul olur. Kendi sitesinde kurulu olduğu zaman koltuk iade almıyoruz diye görmüştüm.

Bazı mağazalar zorluk çıkarabiliyor, bu durumda THH'ye başvurabilirsiniz.

Değişim oluyor ama iade konusunu bilemedim. Fileli koltuklar daha rahat gibi para iadesi almayı düşünüyorum. Umarım dediğin gibi iade alabilirim.

Mağazadan aldım. Orada da umarım kabul olur. Kendi sitesinde kurulu olduğu zaman koltuk iade almıyoruz diye görmüştüm.

Değişim oluyor ama iade konusunu bilemedim. Fileli koltuklar daha rahat gibi para iadesi almayı düşünüyorum. Umarım dediğin gibi iade alabilirim.
İnternetten almadıysanız hiç bir şekilde iade edemezsiniz.

Değişim de olacağını sanmıyorum, geçmiş olsun.

İnternetten alındığında iade olup mağazadan alındığında iade olmaz gibi çağ dışı bir kavram kullanıyorlar sanki 2000'li yıllarda yaşıyoruz o zaman dükkanları kapatın milleti boşa yormayın. Gerekli yasal haklarımı kullanacağım. Bir ürünün değişimi oluyorsa iadeside olur. Ben bu ürünü değiştirdiğimde teşhir olmayacak mı ya değişim yapmışım ya iade aynı şey olmuyor mu? Sorunum çözülmesse gerekli mecralara başvuracağım.

Geri
Yukarı