xDrive Sancak vs Rampage KL-479 Oyuncu Koltuğu

dafry

Hectopat
Makaleler
3
Arkadaşlar ikisinden birini alacağım. Normalde kesinlikle xDrive Sancak'ı daha çok beğendim ama en geç kargo süresi 11 Kasım diyor.

Rampage'te ise en geç kargo süresi 22 saat içinde alırsanız yarın diyor. Çok kafam karıştı açıkçası. kalite konusunda şüphelerim var Rampage tarafında. Bekleyip 8-10 günde gelecek xDrive Sancak mı alayım yoksa 2-3 güne gelecek Rampage KL-R79 mu?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk önce 6 aylık Xdrive kullanımım sonucu Xdrive'dan vazgeçmemen gerektiğini düşünüyorum. Müşteri memnuniyeti adamlarda en ön planda. 20 güne yakın diyorlar teslimatı kargolanması vs ama bana 3 gün içinde kargoya verildi. Çoğu e-ticaret sitelerinde de erken teslimatının yapıldığı belirtilmiş yorumlar kısmında. Sancak almanı öneririm şahsen.

İlk önce 6 aylık Xdrive kullanımım sonucu Xdrive'dan vazgeçmemen gerektiğini düşünüyorum. Müşteri memnuniyeti adamlarda en ön planda. 20 güne yakın diyorlar teslimatı kargolanması vs ama bana 3 gün içinde kargoya verildi. Çoğu e-ticaret sitelerinde de erken teslimatının yapıldığı belirtilmiş yorumlar kısmında. Sancak almanı öneririm şahsen.
Bu konuyu yazdıktan 1 gün sonra Sancağı sipariş ettim zaten. Geleli oldu biraz. Güzel koltuk beğendim. Gerek rahatlığı gerek özellikleri olsun. Memnunum şuanda.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı