xDrive Toryum Alınır mı?

Açıkçası bu ürünü pek bilmiyorum. Bende xDrive Akdeniz var ve gayet memnunum.
siz ne kadara aldınız?

tüm konuyu okudum sağolun link için.

2 hafta önce Xdrive Akdeniz olanını aldık gayet güzel. Dikkat etmen gereken siyah olanı almak renkliler deri siyah olan ise kumaş. Bu bilgi yazmıyor hiçbir yerde yerinde tüm koltuları denedik. Oradaki adam söylemese yeşil ile mavi hoşumuza gitmişti onu alacaktık ama deri de yazın sıkıntı oluyor.

10 tane koltuk vardı işte 15'li AKıncı Fırtına v.s hepsini denedik ama 2.800TL ye kadar olan en güzeli Akdeniz'di.

2 hafta önce Xdrive Akdeniz olanını aldık gayet güzel. Dikkat etmen gereken siyah olanı almak renkliler deri siyah olan ise kumaş. Bu bilgi yazmıyor hiçbir yerde yerinde tüm koltuları denedik. Oradaki adam söylemese yeşil ile mavi hoşumuza gitmişti onu alacaktık ama deri de yazın sıkıntı oluyor.

10 tane koltuk vardı işte 15'li AKıncı Fırtına v.s hepsini denedik ama 2.800TL ye kadar olan en güzeli Akdeniz'di.
çok teşekkürler hocam o modele bakar olurum.

xDrive Akdeniz Profesyonel Siyah Oyuncu Koltuğu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe. En pahalısı siyah olanı.

@edizb32 Ama en rahat olanı. Havale ile 150TL civarı indirim oluyor eğer Ankara İzmir Samsun Bursa İstanbul buralara yakınsan şubeden gidip al. Esnaflıkları iyiler eve kadar sandalyeyi götürürler.

Ben toryum modelini sipariş verdim, kargoda şu anda. Satıcı 15'li ile tasarım farkı var, diğer özellikleri aynı gibi bir cevap vermişti soru soran birisine. Sitesinde de boyut özellikleri yazmıyordu, sonradan eklemişler.
Neyse, siparişimden sonra amortisör en alttayken oturak kısmının yerden yüksekliğinin 51 cm olduğunu öğrendim. Diğer modeller ile aynı olur diye düşünmüştüm. Tüm modeller arasında en yüksek olanı ilginç bir şekilde.
Boy 172 cm. Muhtemelen ayaklarım yere temas etmeyecek.

Bir de boy olarak 150 - 180 cm arası önerilmiş koltuğun. Anlamadığım nokta ise bu boy aralığında insanların bacak boyunun ne kadar uzun olduğunu düşünüyorlar da oturağın yüksekliğini en az 51 cm yapıyorlar.

Şimdi ben bu ürünü nasıl iade ederim? Kargodan teslim almasam yeterli olur mu acaba? Bir sorun çıkarırlar mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı