xDrive toryum alınır mı?

Suwariba

Centipat
Daha fazla  
Koltuk ihtiyacım var da normalde hawk fab serisinden bir şey düşünüyordum ama şu an Hepsiburada'da indirimde bu koltuk varmış. Kilom 95 boy 175 beni taşır mı ve boy konusunda sıkıntı yaşar mıyım? Şu an dandik bir şey kullanıyorum ve kiloma dayanamayıp kırıldı, hem yukarı aşağı şeysi kırıldı sadece en aşağıda kullanabiliyorum, hem tekerleri hem de ayak kırıldı. Kilo fazla olunca böyle problemler olabiliyor bu koltukta böyle bir sıkıntı yaşar mıyım?

Asla alınmaz, bakma yukarıdaki arkadaşa, bu ebatlarda biri o koltukta kesinlikle rahat edemez sakın alma. Bizzat gidip denedim. Xdrive güzel marka ancak Toryum olmamış. En azından 175 ve 70 kg altı değilsen olmamış.
Xdrive istiyorsan Altay, Atak gibi modellere bak, bu ikisi gayet güzel, geniş ve rahat. Alternatif olarak Zio'ya da bakabilirsin.

Son düzenleme:
Asla alınmaz, bakma yukarıdaki arkadaşa, bu ebatlarda biri o koltukta kesinlikle rahat edemez sakın alma. Bizzat gidip denedim. xDrive güzel marka ancak toryum olmamış. En azından 175 ve 70 kg altı değilsen olmamış.
xDrive istiyorsan Altay, atak gibi modellere bak, alternatif olarak Zio'ya da bakabilirsin.

Teşekkürler. Hawk düşünüyordum aslında hawk hakkında ne düşünüyorsunuz? Bir de bende gidip denemek istiyorum Ankara da bildiğiniz yer var mıdır? Çünkü boyum kısa olduğu için boyun yastığı konusunda sıkıntı yaşamaktan korkuyorum.

Teşekkürler. Hawk düşünüyordum aslında hawk hakkında ne düşünüyorsunuz? Bir de bende gidip denemek istiyorum Ankara da bildiğiniz yer var mıdır? Çünkü boyum kısa olduğu için boyun yastığı konusunda sıkıntı yaşamaktan korkuyorum.

Hawk da güzel, seveni de çok ancak bu söylediklerimi tercih ederim ben. Yakın arkadaşım Future kullanıyor ve hiç memnun değil mesela, ben de çok beğenemedim.
Boyun yastığını çoğu koltukta öyle ya da böyle kaydırabiliyorsunuz.
Siz bir Zio'ya bakın bence. Beğeneceğinizi düşünüyorum. Ben en çok ondan memnun kalmıştım.

Hawk da güzel, seveni de çok ancak bu söylediklerimi tercih ederim ben. Yakın arkadaşım future kullanıyor ve hiç memnun değil mesela, ben de çok beğenemedim.
Boyun yastığını çoğu koltukta öyle ya da böyle kaydırabiliyorsunuz.
Siz bir Zio'ya bakın bence. Beğeneceğinizi düşünüyorum. Ben en çok ondan memnun kalmıştım.

Zio'nun hangi modelini önerirsiniz 2500TL civarı bütçede?

Yeni konular

Geri
Yukarı