xDrive Toryum oyuncu koltuğu 1999 TL!

ctspawn

Hectopat
Güzel fiyat benim aldığım daha alt modeli ve daha önce olmasına rağmen şuan ki indirimli fiyatından daha yüksekti. İhtiyacı olan kaçırmasın.

Genzonzi

Decipat
Fiyatlarını hakettiklerini düşünüyorum. 1000TL'ye ofis sandalyesi alın ya da koltuğu ne derseniz diyin 1 ay geçirin daha sonra bu civarlarda kaliteli bir koltuk alın ve bir de öyle deneyin. Farkı yeterince anlayabileceğinizi düşünüyorum. Her gün en az 4-5 saat başında oturuyorsanız neden öyle haketmesin ki ?

aksiyonel

Picopat
Yer
Istanbul

ctspawn

Hectopat
Fiyatlarını hakettiklerini düşünüyorum. 1000TL'ye ofis sandalyesi alın ya da koltuğu ne derseniz diyin 1 ay geçirin daha sonra bu civarlarda kaliteli bir koltuk alın ve bir de öyle deneyin. Farkı yeterince anlayabileceğinizi düşünüyorum. Her gün en az 4-5 saat başında oturuyorsanız neden öyle haketmesin ki ?
Hocam rahatlık konusunda kesinlikle haklısınız, farkı hissediyorsunuz. Fakat fiyatlar konusunda bence de pahalı. Bence bu koltuklar 2000 değilde 1000-1500 olsa yine iyi karla satılır diye düşünüyorum. 600 700 liraydı zamanında. Artan kurlar etkiliyor tabi herşeyde olduğu gibi.

Yukarı