Xeon E5450 işlemci MSI G41M-P33 combo ile uyumlu mu?

Anakart 775, Xeon 771 soketmiş. Sanırım desteklemiyor.
Basit bir sticker ve çentik modu ile E5450, LGA 775 anakartlara takılabilir.

Anakartınız o işlemciye mod yoluyla uyumlu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayırlı olsun dilerim.

Evet herhangi bir problem olmadan kullanabilirsiniz ancak işlemcinizin modlanmış olmasına dikkat edin. Bu modlama işlemi çok zor bir şey değil şöyle ki işlemcinize iki tane küçük delik açılıyor. Yanlardan ve alt tarafına modlama adı altında 6-7 liralık bir etiket takılıyor ardından biosunuzu güncelleyip güzel bir şekilde işlemcinizi kullanabilirsiniz.
Anakart 775, Xeon 771 soketmiş. Sanırım desteklemiyor.

Destekliyor şöyle ki işlemciyi modlamak gerekiyor. Yakın bir zamanda bir arkadaşıma topladım ve iyi bir kule tipi soğutucu ile gayet de güzel overclock edilebiliyor. :)

Bu işlemciyi almayı düşünüyorum. Anakartıma uygun mu? Daha iyi önerileriniz varsa belirtirseniz sevinirim.

Şu anki işlemcim: E4500.
Anakartım: MSI G41M-P33 combo.

Şimdi gördüm kusura bakmayın. Alacağınız işlemci de zaten modlanmış bir şekilde yani hiç uğraşmadan direk anakartınıza yerleştirebilirsiniz. Sadece bir BIOS güncellemesi ile işi çözebilirsiniz.

Şimdi gördüm kusura bakmayın. Alacağınız işlemci de zaten modlanmış bir şekilde yani hiç uğraşmadan direk anakartınıza yerleştirebilirsiniz. Sadece bir BIOS güncellemesi ile işi çözebilirsiniz.

Ceza almıştım iletilerinize dönemedim kusuruma bakmayın. BIOS güncellemesini bilmiyorum, default System BIOS yazıyor. İşlemci gelince direk taksam sorun olur mu?

Ceza almıştım iletilerinize dönemedim kusuruma bakmayın. BIOS güncellemesini bilmiyorum, default System BIOS yazıyor. İşlemci gelince direk taksam sorun olur mu?

Evet linkte ki işlemciyi direk takabilirsiniz. Ancak dediğim gibi anakartınızın BIOS'unu güncellemeniz gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı