Xeon X3440 ısınıyor macun yenilemesine rağmen ısınıyor

• Konuyu başlatan Ceix
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 253

Ceix

Hectopat
Daha 1 hafta olmadan macunu yeniledim, yine ısınıyordu. Bugün tekrar yeniledim, yine ısınıyor. Stok fan kullanıyorum. Oturmuş şekilde, hiçbir şekilde sallanmıyor.
Isınması yüzünden hem egzoz fanı çok hızlı dönüp ses çıkarıyor hem de performans düşüyor.
İşlemcim: Xeon X3440.

Dostum en basit Snowman M200 alıp sorunu çözebilirsin tabii ki o.c yapmayacaksan. Ben 3.16 GHz'e kadar bu soğutucu ile devam ettim ama daha üst frekanslarda riskli. Fazla o.c yapmadan stok kullanacaksan bu tarz soğutucular işini görür.

Dostum en basit Snowman M200 alıp sorunu çözebilirsin tabii ki o.c yapmayacaksan. Ben 3.16 GHz'e kadar bu soğutucu ile devam ettim ama daha üst frekanslarda riskli. Fazla o.c yapmadan stok kullanacaksan bu tarz soğutucular işini görür.

Bu soğutucu DH55TC anakarta uyar mı?

N11 de 200 liraya buldum da çok fazla değil mi?

159 TL'ye buldum en ucuz. Ben 80 TL'ye almıştım Amazon üzerinden. Sanırım stok sorunundan bu kadar artmış fiyatları uçmuş. N11'den kupon kovala tam bu saatlerde uyguna getirmeye çalış.

159 TL'ye buldum en ucuz. Ben 80 TL'ye almıştım Amazon üzerinden. Sanırım stok sorunundan bu kadar artmış fiyatları uçmuş. N11'den kupon kovala tam bu saatlerde uyguna getirmeye çalış.

Hocam tamam da o güvenilir mi bilmiyorum güvenilir olsa direkt alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı