Xeon X5460 Sisteme Ekran Kartı Önerisi

Heracleo

Hectopat
Daha fazla  
Eski ekran kartım bozulduğundan dolayı yenisini almaktayım. (Tamir düşünmüyorum) Eski ekran kartımla PUBG , Rainbow Six Siege , Rocket League gibi oyunları rahatlıkla oynayabiliyordum. NVIDIA olması şartı ile sistemime uygun darboğaz yapmayacak alabileceğim en iyi ekran kartını söyler misiniz?

Eski Kartım: Asus HD7850 DirectCU II GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.1

Sistemim:
Asus P5Q SE2 (Anakart)
Xeon x5460 3.16 ghz 12 cache (İşlemci)
DDR2 6 GB 1333 MHz (RAM)
LGE2240S 1920 x 1080 VGA (Monitör)

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcinizin max besleyebileceyi grafik kartı GTX 1050 dir bilginiz olsun bütcenize göre bi seçim yapabilirsiniz

Yüksek oc yapıp 1050ti takmaktansa para biriktirip güncel sistem dizmek daha mantıklı bence, G4600 GTX 1050ti güzel sistem olur.
Yeni sisteme para biriktirene kadar en azından 1050 ti alır, yeni ekran kartı masrafına girişmez. Sonra gidip Ryzen alır, rahatına bakar.

Yeni sisteme para biriktirene kadar en azından 1050 ti alır, yeni ekran kartı masrafına girişmez. Sonra gidip Ryzen alır, rahatına bakar.
Bilemedim fiyatlar uçmuş ama yinede kullanıcının bileceği iş, o.c için sağlam bi soğutucu lazım, stok soğutucu ile stok hızda (3.16ghz) yük altında 75-80 derece falan oluyodu oyun oynarken.

Bilemedim fiyatlar uçmuş ama yinede kullanıcının bileceği iş, o.c için sağlam bi soğutucu lazım, stok soğutucu ile stok hızda (3.16ghz) yük altında 75-80 derece falan oluyodu oyun oynarken.
Değerler normal değil, yeni bir soğutucu alıp overclock yapıp gt 1030 alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı