XFX 6700XT Snow Wolf Edition orijinal mi?

PashaTR

Hectopat
Trendyol üzerinden Gameworktech firmasından XFX 6700XT SWFT 309 siparişi oluşturdum fakat daha önce konu açan bazı arkadaşlardan gelen yorumlarda ürünün farklı bir kutuya sahip olduğunu öğrendim. Ürünü Çince olarak araştırdığımda XFX 6700xt Snow Wolf Edition adı altında Çin bölgesinde satış yaptığını öğrendim ve Bilibili gibi video paylaşma platformlarında bu ürünün video incelemelerine rastladım (【徐老师】买得到的6700XT!产品底线看丐板 讯景RX 6700XT 雪狼评测_哔哩哔哩_bilibili) Bir başka Çin kaynaklı haber sitesi ise ürünün performans testlerini yapmış (高效散热助你畅玩2K游戏,讯景RX 6700XT雪狼版显卡评测_Radeon). Şimdi benim aklımdaki soru işareti ise ürünün gerçekten de orijinal olup olmadığı. Orijinal ise ürünün SWFT 309 performansı verip vermediği. Zira ürünün dış kozmetiği gerçekten de SWFT 309 modeline benzerlik taşıyor lakin kartın performansı hakkında bilgim olmadığı için bir şey diyemiyorum, üstüne üstlük ürünün Alibaba'da toptan satışta olduğunu da gördüm (For Xfx Rx 6700xt 12gb Snow Wolf Edition 12gb Computer Gaming Graphics Cards Support Rx 6700 Xt Gpu Gddr6 Cooling Fan - Buy Xfx 6700,6700 Gpu,6700xt Product on Alibaba.com). Bu konuya dair yorumlarınızı bekliyorum.

Kart eline ulaştıktan sonra anlarız galiba bunu GPU-Z ile. Onun öncesinde nasıl anlarız bilemiyorum. Umarım yardımcı olacak biri çıkar. GPU-Z de biliyorsun ki çip kodu ve kartın hangi model olduğu yazmakta. Aklıma şuan direkt GPU-Z geldi.

Kart eline ulaştıktan sonra anlarız galiba bunu GPU-Z ile. Onun öncesinde nasıl anlarız bilemiyorum. Umarım yardımcı olacak biri çıkar. GPU-Z de biliyorsun ki çip kodu ve kartın hangi model olduğu yazmakta. Aklıma şuan direkt GPU-Z geldi.
Kutusundan çıkarıp test ettikten sonra iade konusunda bir sıkıntı yaşanır mı acaba?

Ürün elime ulaştığında detaylı incelemeyi yapıp burada paylaşacağım ki alacak arkadaşların da gönlü rahat olsun. Şuan için düşüncem ürünün sahte olmadığı yönünde lakin ancak ürün gelince bunu öğreneceğiz.

Güncelleme /
Ürün bugün itibariyle elime ulaştı ve support.xfxforce.com sitesinden ekran kartı üzerindeki etiket ile ürünü kaydettirdim. Dolayısıyla ürünün orijinalitelisine dair bir kaygı kalmamıştır.

Dosya Ekleri

• 12.PNG
    12.PNG
    87,2 KB · Görüntüleme: 29
Ürün elime ulaştığında detaylı incelemeyi yapıp burada paylaşacağım ki alacak arkadaşların da gönlü rahat olsun. Şuan için düşüncem ürünün sahte olmadığı yönünde lakin ancak ürün gelince bunu öğreneceğiz.

Güncelleme /
Ürün bugün itibariyle elime ulaştı ve support.xfxforce.com sitesinden ekran kartı üzerindeki etiket ile ürünü kaydettirdim. Dolayısıyla ürünün orijinalitelisine dair bir kaygı kalmamıştır.
Birçok arkadaş güvenemiyordu kutu sebebiyle faydalı bi konu olmuş, bende almıştım aynı karttan. Güncel piyasada alınacak en iyi fiyat performans kartlarından biri. Elinize sağlık.

Yeni konular

Geri
Yukarı