XFX AMD Radeon RX 5700 XT THICC III ederi nedir?

sapocelo

Kilopat
Daha fazla  
Herkese selam. Elimde RX 5700 XT THICC III bulunmakta. Sadece gündelik ve oyun için kullandım. Herhangi bir arıza, servise gönderim olmadı. Kartın 17 Temmuza kadar garantisi devam ediyor. Sizce ikinci elde kaç TL değer biçilmeli?

Bu kartı satıp 6700XT alıyor oyuncuların çoğu. Mining performansı yüzünden, O yüzden oyun oynuyorsan sadece kesinlikle satıp 6700XT almanı tavsiye ederim, fiyatlar yerel olarak ne durumda bilmiyorum ama sanırım mining performansı yüzünden bu kartın ederi 6700XT ile aynı.

Bu kartı satıp 6700XT alıyor oyuncuların çoğu. Mining performansı yüzünden, O yüzden oyun oynuyorsan sadece kesinlikle satıp 6700XT almanı tavsiye ederim, fiyatlar yerel olarak ne durumda bilmiyorum ama sanırım mining performansı yüzünden bu kartın ederi 6700XT ile aynı.
Açıkçası elimdeki kartı satıp üstüne bir miktar para koyarak, RX 6700 XT ya da RTX 3070 almayı düşünüyorum.

Ben 6700 XT tavsiye ediyorum, fiyat ve performans olarak harika, son karar senin. Oyun oynuyorsan kesinlikle satıp bu modele geçmeni tavsiye ederim

Ben 6700 XT tavsiye ediyorum, fiyat ve performans olarak harika, son karar senin. Oyun oynuyorsan kesinlikle satıp bu modele geçmeni tavsiye ederim
Hocam kesinlikle 6700 XT ya da 3070 demiyorum malum ekonomi ortada. Fiyat olarak hangisi daha uyguna gelirse ya da önüme iyi bir fırsat çıkarsa o karta yönelmeyi düşünüyorum. Zaten elimdeki PSU iki model içinde yeterli. Dediğim gibi fırsat ve fiyat.

Geri
Yukarı