XFX ekran kartı iyi midir alınır mı?

• Konuyu başlatan Arrda
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 11B
XFX'in çok fazla sorunlu modeli var ama Thicc'lerden 3 fanlı modeller güzel oluyor.

Bunun hakkında da güzel yorumlar var. Alınabilir.

Konu başlığına göre cevap verecek olursam markadan ziyade marka model değerlendirmesi yapılmalı diye düşünüyorum. Ben XFX RX 590 kullanıyorum. AMD ve XFX markalarından tamamen soğudum diyebilirim. :D Namı diğer alev topu ve birçok yazılımsal sorunlar ile uğraştım. Paylaştığınız ekran kartı modeli için ise bilgili arkadaşlar yorumda bulunacaklardır.

Bilgilendirme: AMD ekran kartlarını kötülemiyorum. Yaşadığım sıkıntılardan dolayı AMD markasını kötülemek gibi bir amacım yoktur.

Konu başlığına göre cevap verecek olursam markadan ziyade marka model değerlendirmesi yapılmalı diye düşünüyorum. Ben XFX RX 590 kullanıyorum. AMD ve XFX markalarından tamamen soğudum diyebilirim. :D Namı diğer alev topu ve birçok yazılımsal sorunlar ile uğraştım. Paylaştığınız ekran kartı modeli için ise bilgili arkadaşlar yorumda bulunacaklardır.

Bilgilendirme: AMD ekran kartlarını kötülemiyorum. Yaşadığım sıkıntılardan dolayı AMD markasını kötülemek gibi bir amacım yoktur.

Bu Ekran kartını mı öneriyorsun yoksa RTX 2070 Super 8 GB mı? Ayrıca alacağım ekran kartında 3 tane fan var ve kasadakileri de sayarsak bence ısınma problemi çekeceğimi düşünmüyorum. Ama yine de cevabını merak ediyorum.

XFX'in THICC modelinin tasarımı hoşuma gidiyor ama sıkıntılı diye biliyorum.

Bu Ekran kartını mı öneriyorsun yoksa RTX 2070 Super 8 Gb mı?
Forum içerisinde artık ekran kartı önerisi yapmıyorum. Sadece XFX başlıklı konu görünce yorumda bulunmak istedim o kadar. Forum içerisinde o kadar çok fanboy kesim var ki karşı tarafın fikrine saygı duymayıp resmen linç eden kesim olduğu için artık ekran kartı önerisi yapmıyorum. :) Tercih sizin. İyi araştırıp ona göre karar verirsiniz.

Forum içerisinde artık ekran kartı önerisi yapmıyorum. Sadece XFX başlıklı konu görünce yorumda bulunmak istedim o kadar. Forum içerisinde o kadar çok fanboy kesim var ki karşı tarafın fikrine saygı duymayıp resmen linç eden kesim olduğu için artık ekran kartı önerisi yapmıyorum. :) Tercih sizin. İyi araştırıp ona göre karar verirsiniz.
Hadi ama bir öneri sadece boş ver fanboyları.

Xfx raw ii ultra 5700xt kullanıyorum 1 senedir 5700xt performansını biliyorsunuz diye düşünüyorum gelelim ısınmasına ben çok gördüğüm ısı 72 dereceydi oda bir anlık çıktı max 70 rdr2 2 k ultrada oynadığımda 70 i geçmedi ısınma problemim yok kasanızın soğutması iyi olsun işlemcim 3700x hatta stock fanı var oda kasayı biraz ısındırabilir ve kart fanınıda çok açmıyor ben memnunum markadan ve karttan zaten yurtdışında çok tutulan bir markadır.

Geri
Yukarı