XFX Güvelir Bir Marka Mı?

Mustafa0335

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler. Yakın bir zamanda AMD R7 250 alıcam fakat ne marka almam gerektiğine karar veremedim. Sapphire markasında çok geri dönüş yaşanıyormuş. Asus'da ise ısı problemleri ortaya çıktığını okudum. MSI ve Gigabyte hakkında fazla bir araştırma yapmadım. Son olarak aklıma XFX markası takıldı. Nasıl bir markadır? Soğutması nasıldır? En son olarakta sizin önerdiğiniz hangisidir?

Türkiye'de fazla kullanılan bir marka olmasa da, yurt dışında popüler bir markaymış.

Fakat performansı, kalitesi nasıldır pek bir bilgim yok. Bana kalırsa sen yine de MSI, ASUS, EVGA gibi markaları tercih et.

Türkiye'de fazla kullanılan bir marka olmasa da, yurt dışında popüler bir markaymış.

Fakat performansı, kalitesi nasıldır pek bir bilgim yok. Bana kalırsa sen yine de MSI, ASUS, EVGA gibi markaları tercih et.
EVGA ne yazık ki sadece Nvidia ekran kartlarında var.

Önerileriniz teşekkürler yakın bir zamanda Amazondan XFX siparişi vereceğim.
Aynen, @Recep Baltaş' a katılıyorum. Powercolor gibi bir marka ama seni R7 250 gibi bir kartta XFX markası tatmin edecektir. Asus' ta ben herhangi bir sorun duymadım şuana kadar. Powercolor' a bakabilirsin, Asus almayacaksan. Ama sana tavsiyem GDDR5 olan modelini ve Asus alman olur.
Powercolor R7 250 O.C. Gddr5 1Gb 128Bit Amd Radeon Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
ASUS R7250-1GD5 ekran kartı - inventus
Eski bir sisteme takacağım için Gddr3 modeli beni idare edicektir.
XFX fena değildir ama ASUS'tan iyi olmadığına emin olabilirsin.

Aalbilirsin ama. Orta sınıf kartR7 250. GTA 5 performansı da idare ediyordu.
Şimdi fiyatlara baktımda Asus bütçeyi aşıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı