XFX HD 5450 güvenli mod kullanmadan driver kaldırma

ibrahim_eses

Centipat
Merhaba.
Bilgisayardan DDU programı ile ekran kartının driverını kaldırırken güvenli modu kullanmadım. İşlemler bittikten sonra bilgisayar kendini yeniden başlattı ama görüntü gelmedi. Bilgisayara başka ekran kartını taktığımda görüntü geliyor. Ön board VGA'dan görüntü alıyorum. Ama bu ekran kartından alamıyorum. Ekran kartının BIOS'u bozulmuş ya da silinmiş olabilir mi? Güvenli modu kullanmadan driver kaldırırken. Yardımlarınızı bekliyorum.

Ekran kartı XFX HD 5450 DDR3 1 GB 64 Bit.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartınızı başak bir kasada deneyin, yine aynı sorunu verirse ekran kartı biosunda sıkıntı olmuş olabilir. Aynı sorunu vermez sıkıntısız açılırsa o zaman sizin kasanın biosunu; kasadaki elektrik kablosunu sökerek, bios pilini söküp 20 saniye kadar bekleyip tekrar takıp sıfırlayın bir daha deneyin.

Ekran kartınızı başak bir kasada deneyin, yine aynı sorunu verirse ekran kartı biosunda sıkıntı olmuş olabilir. Aynı sorunu vermez sıkıntısız açılırsa o zaman sizin kasanın biosunu; kasadaki elektrik kablosunu sökerek, bios pilini söküp 20 saniye kadar bekleyip tekrar takıp sıfırlayın bir daha deneyin.
Başka bilgisayarda denedim. Ama olmadı ekran kartı görüntü vermiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı