XFX Nasıl bir Markadır?

Makaleler
7
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Havacılık Sektörü
Profil Kapağı
1522248089
AMD 5700 XT alma durumum olabilir. XFX diye bir markanın Raw 2 derisi 5700 XT kartını buldum. Çift fanlı. İnternette biraz araştırdım ama net bir bilgi bulamadım. Thicc serisi varmış bu markanın, ona ısınma sorunu var demişler genelde. Bu marka özellikle 5700 XT kartlarda Sapphire ile beraber en çok kullanılan gibi gördüm. Ama hakkında pek bir bilgim yok. Aranızda bilgili varsa ve beni bilgilendirirse çok sevinirim.

Şuan RX590 modelini kullanıyorum. İnternette baya gömmüşler markayı. İnternette yazan hiçbir sorunu ben yaşamadım. Gönül rahatlığı ile alabilirsin.

AMD 5700 XT alma durumum olabilir. XFX diye bir markanın Raw 2 derisi 5700 XT kartını buldum. Çift fanlı. İnternette biraz araştırdım ama net bir bilgi bulamadım. Thicc serisi varmış bu markanın, ona ısınma sorunu var demişler genelde. Bu marka özellikle 5700 XT kartlarda Sapphire ile beraber en çok kullanılan gibi gördüm. Ama hakkında pek bir bilgim yok. Aranızda bilgili varsa ve beni bilgilendirirse çok sevinirim.

ASUS ROG STRIX alma durumun varsa tavsiye ederim, soğutma yönünden sıkıntı yaşamazsınız.

XFX kötü bir marka değil, giriş seviyesi modelleri ısınma sorunlu. RAW II giriş-orta seviye bir model, ısınma sorunu yaşayabilirsiniz. Tabii bunun kasanız ile alakalı bir durum olduğunu unutmamak gerekiyor. İncehesap indirim gecesinde Nitro serisi de indirime giriyor, yanlışım yoksa geçen hafta 3.400 TL idi isterseniz göz atın. RAW II ise 3000 TL civarıydı herhalde, bence alınabilir. İyi bir kasa ve fanlar ile ısınma sorunu bir nebze de olsa ortadan kalkabilir.
Bu arada XFX firması dandik falan değil, AMD'nin onlarca yıldır resmi partneri.

Yeni konular

Geri
Yukarı