XFX RX 5600 XT thic III Ultra alınır mı?

Fuyklxrd

Femtopat
Daha fazla  
İndirimlerde ince hesaptan hazır sistem almak istiyorum. Başka seçimleri ekte görebilirsiniz. İşlemcim Ryzen 3 3100 ile kullanacağım bu ekran kartını, 3 fanlı modeli tercih ettim. Bazı kaynaklarda ısındığına dair bilgiler var. Kullanan arkadaşlar deneyimlerini aktarırsa sevinirim.

1605707412212.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir arkadaşım 2 fanlı modelin kullanıyor ve fazlasıyla memnun RX

İndirimlerde ince hesaptan hazır sistem almak istiyorum. Başka seçimleri ekte görebilirsiniz. İşlemcim Ryzen 3 3100 ile kullanacağım bu ekran kartını, 3 fanlı modeli tercih ettim. Bazı kaynaklarda ısındığına dair bilgiler var. Kullanan arkadaşlar deneyimlerini aktarırsa sevinirim.

Eki Görüntüle 742001

Bir arkadaşım 2 fanlı modelini kullanıyor ve fazlasıyla memnun zaten RX 5600XT ısınma problemi olan bir kart değil bir de 3 fanlısı hiç ısınmaz diyebilirim.

Çift fanlı modelini kullanıyorum fanları sadece yavaş döndüğü için sıcaklık yüksek oluyor fanlarına ayar çektiğiniz sürede ısınma sorunu olmuyor şahsen kendi kartım maksimum 70 dereceye kadar çıkıyor kış aylarına girdik diye 55 60 derece bile oyun oynuyorum.

O işlemciye o ekran kartı uygun olmaz değişmenizi öneririm.

Çift fanlı modelini kullanıyorum fanları sadece yavaş döndüğü için sıcaklık yüksek oluyor fanlarına ayar çektiğiniz sürede ısınma sorunu olmuyor şahsen kendi kartım maksimum 70 dereceye kadar çıkıyor kış aylarına girdik diye 55 60 derece bile oyun oynuyorum.

Hocam bende sistem toplamayı düşünüyorum ve kararma gibi sorunlar oluyor mu o modelde?

Rehberde uygun demişlerdi bütçem sınırlı maalesef.
Bütçe belirtebilir misiniz?
6000TL

Eki Görüntüle 742001
Hocam sistemin linkini atabilir misiniz?

custom yaptım biraz;

Ryzen 3 3100
Gigabyte B450M S2H
Team T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz Ram
XFX AMD Radeon RX 5600 XT THICC III Ultra 6GB GDDR6 192Bit Ekran Kartı
WD Blue 500GB 560MB/530MB/s M.2 SSD
Corsair Carbide SPEC-DELTA RGB 550W

Geri
Yukarı