XFX RX 5600 XT THICC II Pro çok mu ısınıyor?

Ruzgar2

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, almak istediğim bir hazır sistemde bu kart var. fazla ısındığını söylüyorlar. Ortalama kaç derecelerde çalışıyor bu kart, ısınması bir sorun teşkil eder mi?

Yok hocam abartıldığı kadar ısınmıyor en azından bu model öyle ben 7 aydır kullanıyorum stres testinde 70 derece oyunlardada Max 78 gördü fan hız ayarını 35'den 40 45 ede alırsanız 65 derecede seyrediyor

Yanlış bilgi. Fanları düşük hızda tutuyorlar ki sessiz olsun diye. Afterburner ile fanı gerekli seviyelere çıkartınca oyunlarda 70 dereceyi geçmiyor kart. 5500XT thic kullanıyorum.

Başarısız demedim zaten. Çok başarılı değil. Normal seviyede. Ama iyi sayılır.

2 Fanlı XFX modellerinin soğutması çok başarılı değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

9:20'de başlıyor.
Adam mesh kasa kullanmıyor (aşağısı biraz mesh ama kasa hava akışı kötü) ve adam 70 derece alıyor, mesela MSI MAG Forge 100M kullanırsan bu ekran kartı 65 dereceyi geçmez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

9:20'de başlıyor.
Adam mesh kasa kullanmıyor (aşağısı biraz mesh ama kasa hava akışı kötü) ve adam 70 derece alıyor, mesela MSI MAG Forge 100M kullanırsan bu ekran kartı 65 dereceyi geçmez.

Delta RGB'nin hava akışı kötü mü?

Yeni konular

Geri
Yukarı