XFX RX 5600XT thicc 2 Pro 14 gbs BIOS versiyonunu nereden bulabilirim?

Yani kesin 14 GBS versiyonu dimi bu hocam? Bu arada kartın her iki BIOS'una da yüklememe gerek var mı bu sürümü?
Ve bu arada neden RAW modeli gözüküyor acaba kafamı karıştırdı biraz resimde 🤔

Thicc II için yazıyor ama dediğiniz gibi fotoğrafta RAW var. Şöyle bir durum var.
Thıcc III için baktığımda da RAW II fotoğrafı var. İnceleme için bir bağlantı olabilir. Yani BIOS ile alakalı olmayabilir.
14GBPS olduğundan eminim GPU Clock 1820 oluyor çünkü. Eğer 2 vBIOS var ise ikisinide güncellemeniz gerekiyor. Ya sağ ya da sol kısımın önceliği var. Hangisi tam olarak bilmiyorum.

Thicc II için yazıyor ama dediğiniz gibi fotoğrafta RAW var. Şöyle bir durum var.
Thıcc III için baktığımda da RAW II fotoğrafı var. İnceleme için bir bağlantı olabilir. Yani BIOS ile alakalı olmayabilir.
14GBPS olduğundan eminim GPU Clock 1820 oluyor çünkü. Eğer 2 vBIOS var ise ikisinide güncellemeniz gerekiyor. Ya sağ ya da sol kısımın önceliği var. Hangisi tam olarak bilmiyorum.
Peki hocam, ola ki ekran kartı yanlış flash'landı. Kör bir şekilde (hiçbir görüntü yokken) masaüstüne gidip çalıştırmak için ve BIOS'u geri düzeltmek için nasıl stok bir BAT dosyası oluşturabilirim? BIOS güncellemeden önce ne olur ne olmaz eski stok BIOS'u BAT dosyası olarak kopyalamak istiyorum kurtarmak için. Bu konuyla alakalı sadece bir tane yabancı kaynak bulabildim fakat anlayamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı