XFX RX 570 4 GB fan ayarı önerisi

Freddie Mercury

Hectopat
Tavsiye edebileceğiniz bir fan ayarı var mı? Gerekirse undervolt da yapabilirim. Witcher 3 Ultra ayarlarda 2-3 dakikada 80 dereceyi geçiyor. Conqueror's Blade oyununda maksimum 75 derece gördüm. Normal kullanımda ise 42-45 derecede çalışıyor.

Kasa: Cooler Master 3.1 Lite 500W.

UV yapmanız tavsiyemdir.

MSI Afterburner'dan CTRL + F ile voltaj/MHz dengesine göre UV yapabilirsiniz, tavsiyem çekirdek hızı kısmadan, hatta ve hatta Power limit açmadan çıkabildiğiniz çekirdek hızına çıkın ona göre düşük bir voltaj ile UV yapıp, MSI Afterburner ayarlarıdan özel fan ayarı yapın.

MSI Afterburner'dan CTRL + F ile voltaj/MHz dengesine göre UV yapabilirsiniz, tavsiyem çekirdek hızı kısmadan, hatta ve hatta Power limit açmadan çıkabildiğiniz çekirdek hızına çıkın ona göre düşük bir voltaj ile UV yapıp, MSI Afterburner ayarlarıdan özel fan ayarı yapın.

Afterburner yerine Radeon'dan UV yapsam olmaz mı?

Afterburner yerine Radeon'dan UV yapsam olmaz mı?

Açıkcası ben yapmayı denedim çokça fakat nedense verdiğim voltajı kabul etmiyor o yüzden Afterburner öneriyorum.

Bu arada voltaj vermeden de 50 ila 100MHz bellek hızı arttırabilirsiniz yani 1750MHz'den 1800-1850MHz'e çıkarın derim bellek hızını.

Geri
Yukarı