XFX RX 5700 XT Thicc 3 ederi nedir?

3-4 aylık. İncehesap'tan almıştım. Kutulu, faturalı, garantili. Bir siteye koydum 3400'e alıcı çıktı. Ucuza mı gidiyor? Bekleyip daha yükseğe satmalı mıyım? Yoksa bu kartın ederi bu mudur?

Ben 3050'ye almıştım zaten.
3500 de düz olsun :D.
Normalde öyleydi ama alacak kişi uzaktan geliyor o yüzden 3400'e indirdim.
Şaka gibi. 2-3 ay öncesine 3400'e satılıyordu zaten. Fiyat uygun hocam.
2-3 ay öncesinde fiyatı düşüktü ve zaten 3 ay öncesinde incehesapta sıfırı o fiyattaydı ama arttı sonradan o yüzden sordum.

Ben 3050'ye almıştım zaten.

Normalde öyleydi ama alacak kişi uzaktan geliyor o yüzden 3400'e indirdim.

2-3 ay öncesinde fiyatı düşüktü ve zaten 3 ay öncesinde İncehesap'ta sıfırı o fiyattaydı ama arttı sonradan o yüzden sordum.

Karlı çıkıyorsunuz hocam satın gitsin.🙂

Karlı çıkıyor sayılmaz aslında. Arkadaşın kartı alırkenki dolar kuruyla şimdiki dolar kuru bir değil. Aradaki farka göre bir fiyat uydurması lazım ki zararlı çıkmasın tam tersine. Aldığı fiyattan satmış olacak tamam ama yeni bir kart alacak diyelim ki o kartın fiyatı da aynı kalmadı sonuç olarak.

Buradan anladığım kadarıyla piyasa fiyatının altında satıyorsun aslında. Ama yine de yeni ekran kartlarının çıktığını düşünürsek, düşük fiyatlı olanların da çıkacağını düşünürsek elinde kalmamasını istiyorsan ve hızlıca satmak istiyorsan olabilir, sana kalmış.

Karlı çıkıyor sayılmaz aslında. Arkadaşın kartı alırkenki dolar kuruyla şimdiki dolar kuru bir değil. Aradaki farka göre bir fiyat uydurması lazım ki zararlı çıkmasın tam tersine. Aldığı fiyattan satmış olacak tamam ama yeni bir kart alacak diyelim ki o kartın fiyatı da aynı kalmadı sonuç olarak.

Buradan anladığım kadarıyla piyasa fiyatının altında satıyorsun aslında. Ama yine de yeni ekran kartlarının çıktığını düşünürsek, düşük fiyatlı olanların da çıkacağını düşünürsek elinde kalmamasını istiyorsan ve hızlıca satmak istiyorsan olabilir, sana kalmış.
2. el rx5600xt ya da rtx2060 alacağım kalan parayla da bir şeyler alacağım. 3400'e satarsam 2500'e rx5600xt var. 900 lirayla da ssd,ram alıp anakartı değiştireceğim.

Geri
Yukarı