XFX RX 5700 XT thicc III Ultra 8 GB

Aralarında yazılım (sosyalin yalancısıyım) ve biraz da olsa güç farkı var. 2070S kartının 4000TL'i düşebileceğini düşünmüyorum. 3000TL'e 5700XT performansı korkunç bir şey. Tercih sizin. Ben olsam 3300TL civarına indiğini gördüğümde Nitro+ 5700XT alırdım.

Aralarında yazılım (sosyalin yalancısıyım) ve biraz da olsa güç farkı var. 2070S kartının 4000TL'i düşebileceğini düşünmüyorum. 3000TL'e 5700XT performansı korkunç bir şey. Tercih sizin. Ben olsam 3300TL civarına indiğini gördüğümde Nitro+ 5700XT alırdım.
Peki bu modeli hakkında bilginiz var mı ?

Peki bu modeli hakkında bilginiz var mı ?

'guru3d' sitesi önerilen vermiş. Aşırı ayrıntılı şekilde 20-25 sayfa incelemesi mevcut. Üzeceğini düşünmüyorum kartın.

XFX Thic Ultra II olan model 5700 XT'ler arasında en kötü olandı. Umarım 3.'de sorunu çözmüşlerdir. Soğutucu bloklarında sorun vardı. Çözülmüş hali ise alınır. Ekleme olarak araştırdım. Thic 3, 2 modelinin düzeltilmiş haliymiş.

XFX Thic Ultra II olan model 5700 XT'ler arasında en kötü olandı. Umarım 3.'de sorunu çözmüşlerdir. Soğutucu bloklarında sorun vardı. Çözülmüş hali ise alınır. Ekleme olarak araştırdım. Thic 3, 2 modelinin düzeltilmiş haliymiş.
sagolun . Peki Rtx 2070 s yada Rx 5700 xt ?

Ekstra vereceğim para beni dara sokmaz diyorsan 2070S, bir şeylerden feragat etmem gerek ve dara girerim dersen 5700 XT. Performansları eşit ama yazılımsal sorunu yok Nvidia'nın gerçi şuan çözüldü deniyor ama dediğim gibi olay size bakıyor.

Bu kartın trde garantisi nasıl ? 2800-3000 bandına düşerse almak istiyorum bende ama trde servisi var mı? bilmiyorum.

Geri
Yukarı