XFX RX 6650 XT coil whine ve anlık drop

VS07

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Kamu
3 gün oldu dostlar kartı alalı. PUBG, Witcher 3 tarzı oyunlarda ses oluyor sıkıntı değil. Ancak FPS limitini 100'den yukarı yapınca anlık takılmalar oluyor ve oynanmayacak hale geliyor bu normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim oyun içerisinde 65 derecelerde geziyor genelde. Pubg içerisinde fps değerini 120 ye sabitleyip grafik ayarlarından gereksiz şeyleri düşük yapınca bobin sesi gidiyor takılma olmuyor. Böyle oynayacam artık.

Benim oyun içerisinde 65 derecelerde geziyor genelde. Pubg içerisinde fps değerini 120 ye sabitleyip grafik ayarlarından gereksiz şeyleri düşük yapınca bobin sesi gidiyor takılma olmuyor. Böyle oynayacam artık.
Bobin sesi bazın oyunların menülerinde 2500 fps falan vermesiyle alakalı, 200'e yakın aldığım oyunlarda bir sorun yaşamadım. AMD programından Radeon Chill açıp maksimum fps'i sabitleyin isterseniz.

3 gün oldu dostlar kartı alalı. PUBG, Witcher 3 tarzı oyunlarda ses oluyor sıkıntı değil. Ancak FPS limitini 100'den yukarı yapınca anlık takılmalar oluyor ve oynanmayacak hale geliyor bu normal mi?

Hocam biliyorum konu üzerinden zaman geçmiş yine de ihtiyacı olanlar için cevaplayacağım aynı kartta 2 aydır aynı problemi yaşıyorum bugün canıma tak etti kafayı yedim format attım BIOS'u güncelledim olmadı DDU ile silip yeniden kurdum olmadı bugün gittim Radeon Pro driver kurdum her şey çözüldü anlamadığım şekilde deneyin isterseniz.

Hocam biliyorum konu üzerinden zaman geçmiş yine de ihtiyacı olanlar için cevaplayacağım aynı kartta 2 aydır aynı problemi yaşıyorum bugün canıma tak etti kafayı yedim format attım BIOS'u güncelledim olmadı DDU ile silip yeniden kurdum olmadı bugün gittim Radeon Pro driver kurdum her şey çözüldü anlamadığım şekilde deneyin isterseniz.
hocam uzun zaman olmuş konunun üstüne ama hangi sürümünü kurdunuz? bende de RX6650 XT mevcut R5 3600X ile kullanıyorum ne denediysem olmadı.

Hocam uzun zaman olmuş konunun üstüne ama hangi sürümünü kurdunuz? Bende de RX6650 XT mevcut R5 3600X ile kullanıyorum ne denediysem olmadı.

Nafile hocam sorun devam ediyor yanılmışım yine isterseniz Pro driverı bunu seçip yükleyin

Dosya Ekleri

• resim_2023-01-31_203537182.png
    resim_2023-01-31_203537182.png
    89,5 KB · Görüntüleme: 23
Yükledim ama yine değişen bir şey olmadı maalesef. Şu an R5 5600 işlemci sipariş ettim geldiğinde bir de onunla birlikte bakacağım yine olmazsa garanti veya iade edeceğim bende.

Bende iade veya garantiye vereceğim ama 14 gün oldu çok sinirliyim nu aralar ilk defa bilgisayar aldım ve takılıyor bu üzücü.

Yeni konular

Geri
Yukarı