XFX RX 6700 XT fan ayarı nasıl olmalı?

Hocam xfx öyle yapmış işte ya da amd bende de rx6600 var aldığımda 800 rpm çalışıyodu.Arttırmıyor fan hızını.
vay arkadaş bu nasıl baskı devre kalitesiymiş rog strix ,aorus, gaming x ler topun altına girmek istemiyor valla bende RX 6700 XT alacaktım aklımda xfx vardı vazgeçtim powercolor red devil var ona bakacağım☹️

işte dediğim gibi bir arkadaş daha :D

kasayla alakasının olduğunu düşümüyorum öyle olsa fan hızı atardı ama kasa Asusun modelini bilmiyorum.
Hocam artmıyor işte yav ayarlamışlar öyle😀 Kasanın önü açık değilse normal sıcaklıklar.
vay arkadaş bu nasıl baskı devre kalitesiymiş rog strix ,aorus, gaming x ler topun altına girmek istemiyor valla bende RX 6700 XT alacaktım aklımda xfx vardı vazgeçtim powercolor red devil var ona bakacağım☹️
Hocam alın zaten red devil 10800 suan indirimde sanırım guzel kart.

Yıllarca XFX kart kullanmış biri olarak söyleyebilirim ki XFX kartların biosları maksimum sessizlik ön planda tutularak yazılmış.

Çözüm inanılmaz basit aslında, fan profili falan uğraşmaya gerek yok. Oyuna girerken afterburner'da oto fan hızını manuel yapıp %35-40 yada biraz daha yüksek bir devir aldığınız zaman kartlar gayet serin çalışıyor.

Yıllarca XFX kart kullanmış biri olarak söyleyebilirim ki XFX kartların biosları maksimum sessizlik ön planda tutularak yazılmış.

Çözüm inanılmaz basit aslında, fan profili falan uğraşmaya gerek yok. Oyuna girerken afterburner'da oto fan hızını manuel yapıp %35-40 yada biraz daha yüksek bir devir aldığınız zaman kartlar gayet serin çalışıyor.
Ben de ayarlayıp kullanıyorum fakat XFX oto ayarlarda öyle olmasını istediği için acaba yapmasam mı diye düşünmüyor değilim sadece

Geri
Yukarı