XFX RX570 alınır mı?

Isınmıyor, bu konuyu açtığım zamanlar bayağı alınıyordu. Millet stokları eritiyordu. Sıcaklığından şikayet edeni görmedim.
Sosyalde bayağı böyle konu var:

Sorun kartın soğutmasıyla alakalı olmayabilir. Modelin bu fotoğrafında kalın ısı boruları dikkatimi çekti benim. Soğutmasının iyi olduğunu bile düşünüyorum. Fatboy serisi sorunluydu.
xfx.jpg

Sorun kartın soğutmasıyla alakalı olmayabilir. Modelin bu fotoğrafında kalın ısı boruları dikkatimi çekti benim. Soğutmasının iyi olduğunu bile düşünüyorum. Fatboy serisi sorunluydu.
Eki Görüntüle 751175
INNO3D GTX 1650 ile XFX RX 570 arasında kalmıştım. Sayenizde RX 570 almaya karar verdim. Sizce doğru bir karar mı?

@White Chocolate Mocha her ürününde aynı fanları kullandığını sanmıyorum. @Spawrain hangi modelini kullandınız?

XFX R9 280X ekran kartını kullandım. Aldıktan yaklaşık 1 yıl sonra fandan sesler gelmeye başladı biraz zaman geçtikten sonra ekran kartının iki fanından biri bozuldu diğer fan daha yüksek sesle çalışmaya başladı. Oyunlarda 90 dereceleri görüp frekans düşürüyordu. Sonunda gürültüye ve düşük performansa dayanamayıp ekran kartını değiştirmek zorunda kaldım.

Kendi tecrübelerime dayanarak XFX önermiyorum ama XFX'in her ekran kartı aynı olacak diye bir şey yok. Sizin şansınıza kalmış bir olay.

Geri
Yukarı