XFX Thicc 3 RX 5700 XT alınır mı?

1585435531867.png

Supremely cool and very quiet

Kaynak: XFX Radeon RX 5700 XT Thicc III Ultra review: A roaring muscle car, barely heard

1585435572833.png

Kaynak: XFX Radeon RX 5700 XT THICC III Ultra review

Thicc 2 ve 3'ün Afterburner değerleri yukarıda görünmekte:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sıcaklık farkı var. Performans hemen hemen aynı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gayet alınabilir model. Tavsiye ederim geçenlerde o kart 2900 TL idi ama o fiyata Nitro+ varsa onu tercih edin.

Son düzenleme:
XFX Thicc serisi için epey kötü soğutmaya sahip diyorlardı fakat yukarıdaki yorumlardaki değerleri görünce hiç öyle gözükmüyor.

video

Ben baktım frekans TV bir sistem toplamış bu kartla. Kart 77-78 derece Fortnite'da. Hem şuan havalar soğuk. Yazın o kart yanardağa dönüşebilir.

Son düzenleme:
Kullandığınız kasa ve hava akışı da önem kazanıyor bu arada. Sadece RGB'den ibaret bir kasa kullanırsanız yanar ekran kartı, gayet normal. Bende RX 5700 XT referans modeli var. Oyunlarda 75-76 derecede çalışıyor max. Fan ayarı otomatikte. Kasa da Cooler Master Mastercase Pro 3.

Ben baktım frekans TV bir sistem toplamış bu kartla. Kart 77-78 derece Fortnite'da. Hem şan havalar soğuk. Yazın o kart yanardağa dönüşebilir.

Az önce baktım o sistemin videosuna. Kasa gayet iyi. Önünün yarısı mesh kasanın. Demek ki bu ekran kartı alınmaz. Bunun yerine Pulse RX5700 daha mantıklı olur gibime geldi.

Son düzenleme:
Az önce baktım o sistemin videosuna. Kasa gayet iyi. Önünün yarısı mesh kasanın. Demek ki bu ekran kartı alınmaz. Bunun yerine Pulse RX5700 daha mantıklı olur gibime geldi.
Frekans Tv xfx ekran kartının v2 ultrasını kullanmış yani yukarıda arkadaşın verdiği gpu sıçaklık değerlerini doğruluyor . Bence gönül rahatlığı ile alınabilir ama garanti vs gibi durumlarda sonuçlar ne olur distribütörü kim bilmiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı