XFX Thicc II Pro RX 5600 XT 6 GB 2676 TL'ye alınır mı?

Logantvs

Kilopat
Daha fazla  
Sizce alınır mı arkadaşlar? Dolar 8 liraya fırladı yine ve en ucuz 5600XT bunu buldum ısınma problemi ve sürücü problemleri var diyorlar sizce ne yapmalıyım 2319 TL'ye 1660 Super gördüm MSI Ventus modeli ağırlıklı olarak CS:GO ve Valorant oynuyorum sizce hangisini almalıyım?

Bence alınır o fiyata iyi bir ekran kartıdır. Eğer kart alacaksanız mümkünse 5600 XT alın uzun vadede iyi gelir.
1660 Super'den oldukça güçlüdür.

Sapphire Pulse RX 5600 XT BE 11296-05-20G 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı - incehesap.com iyi mi sizce?
Bence alınır o fiyata iyi bir ekran kartıdır. Eğer kart alacaksanız mümkünse 5600 XT alın uzun vadede iyi gelir.
1660 Super'den oldukça güçlüdür.

İkisi arasında kaldım ağırlıklı olarak FPS oyunları oynuyorum hangi taraf daha iyi olur bilemiyorum.

Sizce alınır mı arkadaşlar? Dolar 8 liraya fırladı yine ve en ucuz 5600XT bunu buldum ısınma problemi ve sürücü problemleri var diyorlar sizce ne yapmalıyım 2319 TL'ye 1660 Super gördüm MSI Ventus modeli ağırlıklı olarak CS:GO ve Valorant oynuyorum sizce hangisini almalıyım?

Ben aynı ekran kartını satın almıştım bozuk gelmişti garantiye gönderidim sıfırını gönderdiler belki de benim bozuk olanı jelatinleyip satıyorlardır :D.

FPS oyunları oynuyorsun Ventus modelini öneririm. Kullanıyorum çok memnunum. 1080p'de 100FPS üzeri veremediği oyun yok. RDR2'de bile ayarları biraz kısarak bu FPS'lere ulaşılabiliniyor. Soğutması çok iyi değil ama.

FPS oyunları oynuyorsun Ventus modelini öneririm. Kullanıyorum çok memnunum. 1080P'de 100FPS üzeri veremediği oyun yok. RDR2'de bile ayarları biraz kısarak bu FPS'lere ulaşılabiliniyor. Soğutması çok iyi değil ama.

5600 XT CS:GO'da daha fazla FPS veriyor testlere baktım 240Hz kullandığım için FPS fazla olması benim için iyi olur.
Ben aynı ekran kartını satın almıştım bozuk gelmişti garantiye gönderidim sıfırını gönderdiler belki de benim bozuk olanı jelatinleyip satıyorlardır :D.
Korkutuyorsun beni.

5600 XT CS:GO'da daha fazla FPS veriyor testlere baktım 240Hz kullandığım için FPS fazla olması benim için iyi olur.

Korkutuyorsun beni.
300 FPS üzeri alırsın merak etme. CSGO ekran kartının tamamını bile kullanmıyor. İşlemci almadıysan işlemciye önem ver. CSGO'da asıl farkı işlemci atar.

Geri
Yukarı