Xiaomi 11T Pro için adaptör önerisi

orvos

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
11T Pro telefonuma adaptör ve kablo alacağım. Önerilerinizi bekliyorum. 120W destekliyor ama ülkede bulunmuyor sanırım bir de 67W'lik adaptör de varmış onu da bulamadım. İşin kısası önerilerinizi bekliyorum adaptör ve kablo. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam teşekkürler, telefona zarar vermez değil mi 120W yoksa 67W'lık mı alayım? İyi günler.

Hayır hocam. MDY-13-EE 6 Amper 120 Watt cihazın orijinal şarj aleti zaten. Benim de Redmi Note 10 Pro cihazımın orijinal şarj aleti MDY-11-EZ 33 Watt. Xiaomi Cihazların orijinal şarj adaptörleri MDY modeldir.

Şu an için TR'de bulunmadığından ötürü fiyatı biraz tuzlu o kadar. Yine daha uygun olsun isterseniz 67W'lık model gönderebilirim.

Hayır hocam. MDY-13-EE 6 Amper 120 Watt cihazın orijinal şarj aleti zaten. Benim de Redmi Note 10 Pro cihazımın orijinal şarj aleti MDY-11-EZ 33 Watt. Xiaomi Cihazların orijinal şarj adaptörleri MDY modeldir.

Şu an için TR'de bulunmadığından ötürü fiyatı biraz tuzlu o kadar. Yine daha uygun olsun isterseniz 67W'lık model gönderebilirim.
Hocam olur 67W gönderirseniz sevinirim.

Geri
Yukarı