Xiaomi 12 Pro IMEI kaydı yapıldıktan sonra güncelleme alır mı?

lifea

Femtopat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller. Xiaomi 12 Pro almak istiyorum ama orijinali çok pahalı olduğu için yurt dışı olan versiyonlarına bakıyorum. Global Türkçe olan ve uygun fiyata satan bir yer buldum. Bu telefonu alıp IMEI kaydını e-Devlet üzerinden yaptırdıktan sonra güncelleme alma gibi sorunlar yaşar mıyım ve ilk defa böyle yurt dışı telefon alacağım için sizce mantıklı mı bunu yapmam?

Hocam eğer direkt 3000TL verip yasal kayıt yaparsanız sorun olmaz fakat aldığınız yer sizin için kayıt ederse(genelde telefonun yazılımında oynamalar yapıp e-Devlet'te telefonu tuşlu telefon olarak kaydediyorlar) güncelleme almaz.

Hocam eğer direkt 3000TL verip yasal kayıt yaparsanız sorun olmaz fakat aldığınız yer sizin için kayıt ederse(genelde telefonun yazılımında oynamalar yapıp e-Devlet'te telefonu tuşlu telefon olarak kaydediyorlar) güncelleme almaz.

Alıyor hocam kendi amcama getirdim ATI'lı halde marka Xiaomi zaten doğudan gelen cihazlarda resmi kayıt %1 bile değil gözümle gördüm aldım. Diğer markalar için bilgim yok sadece Xiaomi yasal olmayan IMEI ile resmi güncelleme alıyor.

Alıyor hocam kendi amcama getirdim ATI'lı halde marka Xiaomi zaten doğudan gelen cihazlarda resmi kayıt %1 bile değil gözümle gördüm aldım. Diğer markalar için bilgim yok sadece Xiaomi yasal olmayan IMEI ile resmi güncelleme alıyor.
Hocam bende kullandım sanırım bazılarında alıyor bir kaç kişi de daha duymuştum aldığını ama çoğunluk almıyor. Ben redmi note 9 pro kullanmıştım güncelleme geliyordu fakat kurduğumda kurulmuyor eski sürümle devam ediyordu.

Hocam bende kullandım sanırım bazılarında alıyor birkaç kişi de daha duymuştum aldığını ama çoğunluk almıyor. Ben Redmi Note 9 Pro kullanmıştım güncelleme geliyordu fakat kurduğumda kurulmuyor eski sürümle devam ediyordu.

Hocam cihazı TWRP kullanmadan ücretli yazılımla IMEI atıyorlar Xiaomi cihazlarda gömüyor cihaza resmen muhtemelen bu da sebep olabilir.

Xiaomi 12t Pro 12/256 Y.d Kullanuıyorum Direnç+ İmei Yaptırdım Güncelleme Sorunsuz Hiç Bir Sorunu Yok Telefonun.

Yeni konular

Geri
Yukarı