Xiaomi 12 vs Xiaomi 12T Pro

Sahan1907

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, uzun süredir kafamı kurcalayan bu soruyu size de soracağım.
Xiaomi 12 ile Xiaomi 12T Pro arasında kaldım.
12T Pro'da 8+ gen 1 var. Xiaomi 12 de olan işlemciden daha iyi, işlemci ne gibi unsurlara etken bilemiyorum çok fazla ve bu etken yeterli mi sizce? Kameraya çok önem veren bir insanım şahsen.
Yardımcı olursanız cok sevinirim.

İyi günler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi 12 ile Xiaomi 12T Pro arasında kaldım.
12T Pro'da 8+ gen 1 var. Xiaomi 12 de olan işlemciden daha iyi, işlemci ne gibi unsurlara etken bilemiyorum çok fazla ve bu etken yeterli mi sizce? Kameraya çok önem veren bir insanım şahsen.

İyi günler...
12T öneririm. Ancak, arasında çok büyük fark yok. İşlemci,batarya grafik kartı, ekran çözünürlüğü, ekran alanı, hızlı şarj desteği, 200MP kamera desteği, diyafram gibi bir çok özellikle cihaz ön plana çıkıyor. Ancak o kadar verilir mi bu tarz cihaza tartışılır. Özellik olarak 12T. Ancak arasında fiyat farkı belli olduğu için bir zahmet ön planda olması lazım. :D Ayrıca elbette işlemci cihazın beyni olduğu için çok önemli bir etkendir. Onun dışında gözden kaçırdığım veya bilmediğim bir kusurum olabilir. Bende sizin gibi diğer arkadaşların yorumunu bekliyorum.

Sadece kamera ve işlemciyi göz önünde bulundurarak;
12T Pro'nun kamerası DxOMark Camera V4 Ve V5'te daha fazla puan almış.
İşlemci tarafında zaten 8+ Gen 1 Her türlü iyi. AnTuTu ve Geekbench score olarak da 12T Pro daha iyi. Ama ahım şahım farklar dğil ufak farklarla önde. Ama ne demişler "İstisnalar kaideyi bozmaz." 12T Alın hocam. En iyisi olacaktır.

Xiaomi 12 ile Xiaomi 12t Pro arasında kaldım.
12t Pro'da 8+ gen 1 var. Xiaomi 12 de olan işlemciden daha iyi, işlemci ne gibi unsurlara etken bilemiyorum çok fazla ve bu etken yeterli mi sizce? Kameraya çok önem veren bir insanım şahsen.

İyi günler...

12t Pro öneririm.

Sadece kamera ve işlemciyi göz önünde bulundurarak;
12T Pro'nun kamerası DxOMark Camera V4 Ve V5'te daha fazla puan almış.
İşlemci tarafında zaten 8+ Gen 1 Her türlü iyi. AnTuTu ve Geekbench score olarak da 12T Pro daha iyi. Ama ahım şahım farklar dğil ufak farklarla önde. Ama ne demişler "İstisnalar kaideyi bozmaz." 12T Alın hocam. En iyisi olacaktır.
12T dediğiniz 12T Pro dimi ? Çünkü 12T diye de bir modeli var da :)

Yeni konular

Geri
Yukarı