Xiaomi 1more H1005 triple driver spearhead oyun kulaklığı deneyimlerim

Bu konuyu açmamın nedeni kulaklık hakkında doğru düzgün inceleme, görüş olmaması.

1more-h1005-usb-oyuncu-kulakligi-01.jpg

Ses kalitesi: 10/10 bass titreşimleri falan çok iyi tizler güzel 96khz 24Bit.
Ses yalıtımı: Kendi sesinizi bile zor duyursunuz. Dışarıya kulaklık kulağınızda değilken neredeyse hoparlör gibi.
Hoparlör
Hoparlör

Mic: Arkadaşlarım gürültü engelleme modunu beğenmedi o yüzden yalın Mic kullanıyorum (bu arada o ışıklı çubuk Mic değil sadece görsel) arka sesi sanırım fazla almıyor genede iyi.

908435612z.jpg

RGB: Yazılımı RGB konusunda bir tık kötü ve kulaklıktan micinizi kapattığınız zaman o RGB çubuk ışık veriyor açıkken sadece konuştuğunuzda çalışıyor(3 yıldız vermemin nedeni de bu çünkü sadece bağırdığım zaman o çubuk ışık veriyor yazılımında her zaman açık yapamıyorsunuz o çubuğu) ve yazılımdan ötürü kulaklıkta Rainbow mod falan yok nefes alma sese duyarlı modu falan var ama tek renkde çalışıyor değişmiyor.
Rahatlık: Eski kulaklığım SN-RW1'den kat kat daha rahat 2-3 saattir kulağımda ağrıma falan yapmadı USB/Jak: jak modunda RGB ve bass titreşimleri çalışmıyor USB'de çalışıyor.
Malzeme kalitesi: Genel olarak metalimsi bir şey kullanılmış ama ağır değil takarken bir rahatsızlık vermiyor.
Yazılım;
Ses ayarları: Gayet güzel sanal 7.1 falan var.

h.png

Mic ayarları: Standart şeyler var ses değiştirme falan var bir de gürültü engelleme modu var ama üstte belirttiğimi dikkate alabilirsiniz sesizini biraz boğuklaştırıyor bu mod.

m.png

RGB:" Yazılımsal olarak" yetersiz 3 tane modu var sabit, nefes alma ve sese duyarlı ama tek renk olması sorun, doğru RGB ama seçtiğiniz renk ile modları kullanabiliyorsunuz.

r.png

Genel olarak ses: 10/10 Mic: 6/10 (ses kalitesi iyi denebilir ama o çubuğun sadece bağırıldığında çalışması yüzünden 4 puan kırdım) yalıtım 9/10 RGB: 10/10 (kalite olarak güzel yazılım yüzünden kötü) yazılım: RGB modu daha özenilmiş olsa keşke. Ben müzik dinler oyunumu oynarım diyorsan al tam senin aradığın ürün fakat benim gibi pinpirikli biriysen RGB ayarları sınırı bozabilir. Umarım kafandaki sorulara cevap olabilmiştir.

Yeni konular

Geri
Yukarı