Xiaomi 1more MK801 alınır mı?

Bu sıralar almayı düşünüyorum genel olarak sesi ve pedlerin kulağa oturuşu hakkında bir yorum yapabilir misiniz?

Kulaklık oldukça yüksek bir sese sahip.
Ses performansı yönünde tiz odaklı. Baslar geri planda kalıyor ve oldukça normal.
Kulak pedleri denediğim kadarıyla yumuşak ve rahat.
Malzeme kalitesi de oldukça iyi.

Kulaklık oldukça yüksek bir sese sahip.
Ses performansı yönünde tiz odaklı. Baslar geri planda kalıyor ve oldukça normal.
Kulak pedleri denediğim kadarıyla yumuşak ve rahat.
Malzeme kalitesi de oldukça iyi.
Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Aklımda daha iyi canlandırabilmem için ses konusunda aşağı yukarı kıyas yapabileceğiniz bir model kullandıysanız kıyaslayabilir misiniz ?

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Aklımda daha iyi canlandırabilmem için ses konusunda aşağı yukarı kıyas yapabileceğiniz bir model kullandıysanız kıyaslayabilir misiniz?

Sadece üst tizler için KZ ZSN Pro'dan bir tık önde.
Orta-yüksek seslerde Sennheiser HD 206'dan daha iyi olduğu söylenebilir.
Bas sesler için kıyas yapabilecek bir kulaklık bulamadım maalesef ama özünü veriyor denebilir.
Son zamanlarda 199 TL'ye gördüm. Sesi bu şekilde detaylı veren bir kulaklık için oldukça iyi bir fiyat.
Malzeme kalitesi zaten mükemmel, oldukça sağlam ve güven veriyor.

Sadece üst tizler için KZ ZSN Pro'dan bir tık önde.
Orta-yüksek seslerde Sennheiser HD 206'dan daha iyi olduğu söylenebilir.
Bas sesler için kıyas yapabilecek bir kulaklık bulamadım maalesef ama özünü veriyor denebilir.
Son zamanlarda 199 TL'ye gördüm. Sesi bu şekilde detaylı veren bir kulaklık için oldukça iyi bir fiyat.
Malzeme kalitesi zaten mükemmel, oldukça sağlam ve güven veriyor.
Kalite konusunda 1more dan beklentim zaten oldukça yüksek. Fiyat düşük olduğundan aslında biraz şüpheci yaklaşıyorum ancak yorumlarınız çok yardımcı oldu. Teşekkür ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı