Xiaomi 4A Giga düşük sinyale sahip

Ethernet kablosu ile mi modeminize bağladınız yoksa Wi-Fi ile mi?
Eğer Wi-Fi ile bağladıysanız modeme uzaksa o yüzden oluyor olabilir. Wi-Fi ile bağlıysa cihazı bir de modemin yakınına götürerek deneyin. Ethernet kablosu ile de deneyin. Yine sıkıntı yaşıyorsanız cihazda problem vardır.
Modeminizin 2.4G ve 5G seçimi otomatikte ise onu ayırın.

Ethernet kablosu ile mi modeminize bağladınız yoksa Wi-Fi ile mi?
Eğer Wi-Fi ile bağladıysanız modeme uzaksa o yüzden oluyor olabilir. Wi-Fi ile bağlıysa cihazı bir de modemin yakınına götürerek deneyin. Ethernet kablosu ile de deneyin. Yine sıkıntı yaşıyorsanız cihazda problem vardır.
Modeminizin 2.4G ve 5G seçimi otomatikte ise onu ayırın.
Hocam konu içeriğinde zaten 2 duvar arkasındaki odada çekmediğini belirtmiştim.

Hocam konu içeriğinde zaten 2 duvar arkasındaki odada çekmediğini belirtmiştim.

Hocam ben şöyle anladım, cihazı bağladınız telefondan ya da başka bir cihazdan sürekli bağlantı kesiliyor diye anladım. Cihaz ile modem arası diye belirtmediğiniz için yanlış anlamışım kusura bakmayın.
O zaman en son dediğim gibi modeminizin 2.4 ve 5 GHz otomatikte ise onları ayırın. Eğer ayrıysa o zaman yeteri kadar çekmediği için kesiliyordur. Yakınında problem yoksa zaten cihazda problem yoktur. Evinizdeki duvarların geçirgenliğinin çok az olduğunu zaten bu cihazı almanızdan anlayabiliyorum.

2 frekansta da sinyal alamıyorum. Wi-Fi tamamen gidiyor, görünmüyor.

Cihaza openwrt yüklemeyi deneyebilirsin bu cihazı alanlar genelde openwrt kuruyor ve o şekilde kulllanıyorlar.

Geri
Yukarı