Xiaomi Airdots önerisi

WayneR

Hectopat
Daha fazla  
Huawei P20 PRO için Xiaomi Airdots Bluetooth kulaklık almak istiyorum ama bir sürü modeli var ve hangi siteye güveneceğimi bilemedim. Bütçe olarak 200 TL ve altı olursa sevinirim (güncel fiyatı yanlış hatırlıyor olabilirim).

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu ürünü düşünür müsünüz? Silikon kulak içi istiyorsanız tercih etmeye bilirsiniz.

Şu ürünü düşünür müsünüz? Silikon kulak içi istiyorsanız tercih etmeye bilirsiniz.

Bunu almayı düşünüyorum da hangisi daha iyidir??

İlla Airdots serisinden bir model alacaksanız iki tane önerim olacak.
1)Mi True Wireless Earphones Lite

Bu model Airdots Pro'nun "makyajlı" hali olarak da değerlendirilebilir. Pro modelinden farkları: Bluetooth sürümünün 4.2 değil de 5.0 olması ve ANC özelliğine sahip olmaması. Onun dışında tamamen aynı. Ben bu ürünün önceden sahte olduğunu düşünüyordum ancak Xiaomi bu ürünün üzerinde fazla durmadı, nedendir bilinmez. Bu arada ben Pro modeline sahibim ve oldukça da memnunum. Bunun fiyatı 250 TL'nin altındaydı.

2)Airdots 3

Diğer Airdots modellerinden (Prolar hariç) daha iyidir. Apt-X ses codec desteği, kızıl-ötesi sensor ve de, yanlış hatırlamıyorsam, çift sürücüye sahip olmasıyla diğer modellerden daha iyi. Ancak Xiaomi dışındaki markaların modellerinden daha iyi olduğunu söyleyemem. Tabi bunun fiyatı 300 TL'ye yakın.

Eğer fiyat sizin için önemliyse Airdots 2 modelini önerebilirim. Ayrıca silikonsuz bir model arıyorsanız Airdots 2 SE önerebilirim, zira fazlasıyla iyi bir üründür kendisi.

Geri
Yukarı