Xiaomi Airdots sahte mi?

Terlikadam

Kilopat
Daha fazla  
Trendyol'dan mi Earbuds Basic modelini almıştım ama ürün geldikten sonra internette sahte olma ihtimali üzerine olan videoları gördüm, bazı sahte belirtileri bende de var. Mesela o kalın kitapçık içinden çıkmadı veya seri numarası üzerinde yazmıyor ama kutu üzerinde herhangi bir yazım hatası yok, garanti belgesi de var ama aklıma bir şey daha takıldı. Kutunun altındaki 20 haneli güvenlik kodu bende yok. Sahte olabilir mi aldığım ürün?

Son düzenleyen: Moderatör:
Trendyol'dan mi Earbuds Basic modelini almıştım ama ürün geldikten sonra internette sahte olma ihtimali üzerine olan videoları gördüm, bazı sahte belirtileri bende de var. Mesela o kalın kitapçık içinden çıkmadı veya seri numarası üzerinde yazmıyor ama kutu üzerinde herhangi bir yazım hatası yok, garanti belgesi de var ama aklıma bir şey daha takıldı. Kutunun altındaki 20 haneli güvenlik kodu bende yok. Sahte olabilir mi aldığım ürün?

Bende yaklaşık 1 yıl önce almıştım senin gibi korkup bayağı araştırma yapmıştım. Xiaomi'nin bir sitesi vardı ismini ubuttum o siteden ürünün gerçek olup olmadığını doğrulayabiliyorsun.

Bende yaklaşık 1 yıl önce almıştım senin gibi korkup bayağı araştırma yapmıştım. Xiaomi'nin bir sitesi vardı ismini ubuttum o siteden ürünün gerçek olup olmadığını doğrulayabiliyorsun.
He evet biliyorum o siteye baktım az önce ama dediğim gibi doğrulamak için 20 haneli bir kod gerekiyo o benim kutuda yok ondan şüphelendim.

Ek olarak bir şey daha diyeyim Airdots'un yeni çıkan modelleri(çok da yeni değil benim aldığım model de öyleydi) o seri numarası kulaklığın ucunda yazmıyor vb. gibi farklara sahip. O yüzden kulaklığın geldiğinde içinde olduğu o Xiaomi kutusunda kazılan bir yer var orayı kazıp orada yazanları Xiaomi'nin sitesinden doğrulatabilirsiniz.
He evet biliyorum o siteye baktım az önce ama dediğim gibi doğrulamak için 20 haneli bir kod gerekiyo o benim kutuda yok ondan şüphelendim.
Kodun kazılacaği yer mi yok yoksa direkt hiç birşey mi yok?

Ben baktığımda Trendyol'dan alan çoğu kişi sahte çıktığı için şikayette bulunmuştu o yüzden Hepsiburadan aldım konuyla alakasız ama Trendyol kıyafetler için kurulan bir şirket ben daha böyle değerli şeyleri Hepsiburadan almayı öneririm size.

Kutunun altında o kazınacak şey direkt yok sadece bandrol var kutunun arkasında orada bir sn kodu var o kadar.

Sahte olma ihtimali yüksek o zaman çünkü onun olması gerek diye biliyorum.
Şansınız varsa iade edin bence çünkü ürün içinize oturmaz böyle kalırsa çok rahatsız olursunuz.
Şansınız varsa iade edin bence çünkü ürün içinize oturmaz böyle kalırsa çok rahatsız olursunuz.

Sahte olma ihtimali yüksek o zaman çünkü onun olması gerek diye biliyorum.
Evet sahte sanırım çünkü iki tuşundan sağdakinin hassasiyeti sorunsuzken soldakinin hassasiyeti çok kötü üstüne bir de tuş çok sallanıyor yerinden çıkacak gibi en iyisi iade etmek daha da görmeden, dokunmadan ürün almam.

Geri
Yukarı