Xiaomi arayüz hataları

CnmsnMami

Decapat
Daha fazla  
Ya abi son 2 haftadır o kadar sık hata olmaya başladı ki bıktım artık camdan aşağı atacağım galiba. Bildirim geliyor bildirim paneline bakıyorum bildirim yok ama hala sol üstte bildirim var. Alarm kuruyorum alarmın sesi açık çalmıyor. Instagram`a giriyorum her yer bembeyaz oluyor çık gir yapmak zorunda kalıyorum. Oyundayken kendi kendine aniden arka plana alıyor. Sonra arada ne yaparsam yapayım kendi kendine ana ekrana gidiyor donuyor. Kaç kez temizlememe rağmen mikrofonu sesi az alıyor. Daha bir sürü hatası var. Ne olacak bu Xiaomi telefonlarının hali?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya abi son 2 haftadır o kadar sık hata olmaya başladı ki bıktım artık camdan aşağı atacağım galiba. Bildirim geliyor bildirim paneline bakıyorum bildirim yok ama hala sol üstte bildirim var. Alarm kuruyorum alarmın sesi açık çalmıyor. Instagram`a giriyorum her yer bembeyaz oluyor çık gir yapmak zorunda kalıyorum. Oyundayken kendi kendine aniden arka plana alıyor. Sonra arada ne yaparsam yapayım kendi kendine ana ekrana gidiyor donuyor. Kaç kez temizlememe rağmen mikrofonu sesi az alıyor. Daha bir sürü hatası var. Ne olacak bu Xiaomi telefonlarının hali?
O Instagram olayı bendede oluyor çıldırcam ya.

Bende Xiaomi kullanıcısıyım. Söylediğin sorunların birkaç sebebi olabilir:
Telefon hafızasında az yer kalması.
İşlemcinin çok çalışması.
Virüse dayalı işlemcinin yorulması veya telefonun ısınmasından dolayı.
Önerim gereksiz uygulamaları sil. Her gün güvenlik ile hafıza, pil, virüs taraması ve RAM'i temizlemek.

Bende Xiaomi kullanıcısıyım. Söylediğin sorunların birkaç sebebi olabilir:
Telefon hafızasında az yer kalması.
İşlemcinin çok çalışması.
Virüse dayalı işlemcinin yorulması veya telefonun ısınmasından dolayı.
Önerim gereksiz uygulamaları sil. Her gün güvenlik ile hafıza, pil, virüs taraması ve RAM'i temizlemek.

128 GB ve sadece 76 GB kullanılıyor.
İşlemci çok fazla çalışıyor evet.
Her gün güvenlik taraması falan yapıyorum.

Xiaomi arayüzü istiyorsanız eu ROM yükleyin eğer istemiyorsanız AOSP Extended.

Play Store'ye ne yazmam lazım?

128 GB ve sadece 76 GB kullanılıyor.
İşlemci çok fazla çalışıyor evet.
Her gün güvenlik taraması falan yapıyorum.
2-3 Günde bir telefonu yeniden başlat. Büyük oyunlar oynuyorsan Oyun hız arttırıcı ile aç. Oyuna girmeden güvenlikte ki önemli şeyleri yapıp sonra oyun hız arttırıcı ile oyuna görmeni öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı